משחק הוא יצירתי, וכתוצאה משימוש במשחק כחלק מפיתוח מנהיגות, יכול להתקבל מנהיג שיהיה יותר יצירתי, גמיש ופתוח לפתרון בעיות בדרכים שונות.

היום רציתי לדבר על ג'אגלינג – חיפשתי משפט. ומצאתי מחקר מענין מאוד על פיתוח מנהיגות וכיצד לימוד ג'אגלינג יכול לעזור בכך.

במחקר הספציפי הזה שמצורף בלינק ישנם שאלות המחקר ולא הספקתי לעבור על כולו כדי לראות את התוצאה, אך אני אכתוב כאן את דעתי וחוויתי האישית.

אבא שלי נפטר בשנת 2003 – הייתי אז בת 24, את תהליך האבל עברתי בעזרת שיטה מדהימה שנקראת אווטר, שיטה שפיתח פסיכולוג התנהגותי מארה"ב (ארחיב בתובנה אחרת על השיטה). היה תרגיל אחד – תרגיל שמחבר לרגש ולהוויה שבו פשוט נתקעתי ימים – באחת ההפסקות דיברתי עם חברה שעברה איתי את הסדנה ופתחה לי בקלפים ויצא קלף ג'אגלינג – מאותו רגע הכל עבד! עברתי עוד כמה אתגרים אך הידיעה שהחיים הם ג'אגלנג ורגע מרגישים ככה ורגע אחר מרגישים אחרת ומותר וצריך ללמוד לתפוס את הרגע ולשחררו – פשוט שינו הכל, גם את חיי האישיים.

ממליצה לכם להתחיל לג'נגל.

התמונה צויירה ע"י האמנית רחל זיו – שמציירת בטכניקה ייחודית שפיתחה – ציור ללא מכחול. בה היא מציירת בצבעי מים /אקוורל/ אקריליק ושמן בטכניקות מעורבות עם הידיים. תערוכת "ציור ללא מכחול"  מוצגת בימים אלה במגדלי בסר 3 ברמת גן כחלק ממיזם נויה אמנות ישראלית

תגיות

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat