תובנת בוקר

שנזכה להאיר את העולם כולו באור האהבה בינינו.

כדי שנוכל לעזור ולהאיר את האחר עלינו להיות ולחוות אור, בכל זאת אנו שקועים במחשבות של השוואה, קנאה והכשלת האחר כדי שלא “יעקוף” אותי . יש להבין הארת האחר ועזרה לו היא דרגה גבוהה יותר מאשר להעיר רק את עצמך.

חשבו על כך מבחינה לוגית אור של נרות רבים חזק יותר מנרו של אחד, עזרה לאחר להאירו מעלה אותך למקום מורם יותר (כמו השמש) למרות שאתה כביכול ה”פועל” שמשרת את האחר.

אז מי ייתן ונזכה לשחרר את כל הדילמות הפנימיות וההתנגדויות ולעזור לאדם שמולך.

התמונה של אילן רוזנצוייג מתוך התערוכה “חותם אישי” שנולדה מתוך מיזם אמנות בחניונים בשיתוף חברת פנגו שהשנה פנתה לאמנים נכי צהל הפועלים במסגרת סדנת גל בתל השומר-המרכז לטיפול ותמיכה חברתית בנכי צה”ל הסובלים מהפרעת לחץ פוסט-טראומטית. ויחד עם  מתחם ארנה הרצליה, בית החולים שיבא, תל השומר וקרן ריאלטי. שישה אומנים מהסדנא יציגו בתערוכה מיוחדת שתיפתח לקהל הרחב בנר חמישי של חנוכה ב- 29.12.19 בשם “ארנה גלרי“, גלריה חדשה לאמנות וקהילה במתחם ארנה. האירוע יתקיים במעמד הנהלת מרכז רפואי שיבא תל השומר, נציגי אגף הנפגעים של צה”ל, הנהלות קרן ריאליטי ,מתחם ארנה, נציגי היחידות של אמני הסדנה וחברת פנגו.

התערוכה תוצג בגלריה עד ליום 15.1.20.

במהלך ימי התערוכה יתקיימו בחלל הגלריה מפגשים עם אמני הסדנה ושיח גלריה שהעוסק בתהליך הריפוי באמנות של נכי צהל הסובלים מהפרעת לחץ פוסט-טראומטית.

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x