הפסימיסט שוטח את טענותיו בפני הרוח, האופטימיסט מחכה שהרוח תשתנה, הריאליסט מכוון את המפרשים". ניקולאס סבאסטיין

לאחר כמה תובנות רוח, שאלתי את עצמי: האם באמת בחי היום יום , בעיקר עכשיו בחג האורות, האם מצליחה לחיות את התובנות הללו, האם הצליחו לחלחל ליום יום?

אני מנסה להיות ריאליסטית ולכוון את הספינה אך החגים מאתגרים ובמקום חג חנוכה מרגישים חנוקה.

אז כמה טיפים שתמיד עוזרים: מצאו זמן לעצמכם בין פסטיגל, הדלקת נרות, משפחה, עבודה וכו', אין צורך בשעות לעיתים מספיק גם 10 דקות של נשימות כדי לחזור לאיזון.

תמצאו פעילות שכולם אוהבים ולא דורשת הרבה מאמץ וכסף: אנחנו לעיתים מדליקים את משחק הפלייסטיישן של justdance – ופשוט רוקדים.

תכננו מי עוזר באיזה תחום: גם ילד בן 5 יכול לעזור בעבודות הבית כמו להוריד את הכלים מהשולחן בסוף הארוחה או לסדר את השולחן בתחילתה.

תמונה שלום פילוס מתוך התערוכה "חותם אישי" שנולדה מתוך מיזם אמנות בחניונים בשיתוף חברת פנגו שהשנה פנתה לאמנים נכי צהל הפועלים במסגרת סדנת גל בתל השומר-המרכז לטיפול ותמיכה חברתית בנכי צה"ל הסובלים מהפרעת לחץ פוסט-טראומטית. ויחד עם  מתחם ארנה הרצליה, בית החולים שיבא, תל השומר וקרן ריאלטי. שישה אומנים מהסדנא יציגו בתערוכה מיוחדת שתיפתח לקהל הרחב בנר חמישי של חנוכה ב- 29.12.19 בשם "ארנה גלרי", גלריה חדשה לאמנות וקהילה במתחם ארנה. האירוע יתקיים במעמד הנהלת מרכז רפואי שיבא תל השומר, נציגי אגף הנפגעים של צה"ל, הנהלות קרן ריאליטי ,מתחם ארנה, נציגי היחידות של אמני הסדנה וחברת פנגו.

התערוכה תוצג בגלריה עד ליום 15.1.20.

במהלך ימי התערוכה יתקיימו בחלל הגלריה מפגשים עם אמני הסדנה ושיח גלריה שהעוסק בתהליך הריפוי באמנות של נכי צהל הסובלים מהפרעת לחץ פוסט-טראומטית

0 0 vote
Article Rating

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close