תובנת בוקר

כשהם אומרים לך שאתה לא יכול, הם מראים לך את הגבולות שלהם, לא שלך. קווין קינו

יום שני לחזרה לשיגרה החדשה לאחר הקורונה ובפתח יום הזיכרון לחללי צה”ל וליום העצמאות, הדבר גורם לי לחשוב על המורשת הנפלאה שלנו: מורשת של גיבורים אשר הלכו אחר צו ליבם גם כאשר כל העולם אמר אחרת ובזכותם אנו במקום כאן.

שוב אני חוזרת לחשוב על עכשיו – והתובנה שלי היא כאשר יש נושא חשוב מאוד על הפרק, וצד אחד אומר שאי אפשר והם עושים את המקסימום מבחינתם והצד השני עדיין קורע תחת הנטל – בואו נזכור שגבולות הן משהו שבני אדם מחליטים עליהם, לא תמיד גבול אחיד מתאים לכולם, ומי שהנושא בוער בו ימצא את הדרך לפרוץ את הגבול המנטלי שבו החסימה נמצאת.

התמונה של יהודית הרפז שמציגה בימים אלה  תערוכת צילומים מיוחדת של 72 תמונות צבע בהם מככב דגל ישראל. לרגל יום העצמאות ה72 למדינה. במהלך העשור האחרון הסתובבה יהודית הרפז ברחבי הארץ ובעולם וליקטה תמונות ייחודיות של דגל ישראל. התערוכה היתה אמורה להיפתח בארוע פתיחה מרגש בערב יום העצמאות, אך בשל הקורונה החליטה להעלות את התערוכה לאתר ולאפשר לכל חובבי הדגל לצפות בתערוכה און ליין. את התמונה המצורפת צילמה בעת ביקור בבמושבה גדרה, ליד חנות משקפיים שהדגל השתקף מהם והפך ליצירת אומנות

5 1 vote
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x