תובנת בוקר

את העולם הפנימי שלך צריך עכשיו. שנעצום את העיניים ונראה כדור ארץ ובו אנשים כולם בריאים, מחוברים, מלוכדים וחיים טוב. רינה כורש

חוזרים לשגרה, ולהזכירכם ימי חמישי זהו מדור פירגוניישן, היום אני מעלה לתודעה שלכם את רינה כורש אישה בעלת חסד עליון, מלמדת סדנאות תניא ומעבירה סדנאות להכשרת מאמני ילדים ונוער.

העולם הפנימי של רינה מלא תוכן והיא מעשירה את הסובבים אותה.

התובנה של היום הלקוחה מהפייסבוק של רינה, אני רואה שאנו כיצורים הבוראים את עולמנו הפנימי אשר מהדהד גם לעולמנו החיצוני והוא יוצר אדוות של שינוי בקרב הסובבים אותנו, לכן חשוב מאוד שנראה בעיני רוחנו, בעיקר בתקופה זו, אך לא רק, את כדור הארץ במיטבו.

ככל שאני שומעת יותר אמהות, אשר ליבי והבנתי איתן, המפחדות לשלוח את הילדים ביום ראשון (במידה ובאמת יתחילו בתי הספר וגנים) אני מבינה שהחרדה והראייה אותנו כחלשים וזקוקים להגנה עדיין נוכחת ובעוצמה. אני מציעה לכם לקחת ללב את המשפט של רינה ולזכור שרבים החלימו בימים אלה מהקורונה וגם מבוגרים עשו זאת, הדבר נעשה בעזרת אופטימיות, אמונה בגוף שלך ובמערכת החיסון שלך, אמונה במערך הרפואי שלנו וראייה את הצד הטוב – ראיית הטוב עוזרת למערכת החיסון, מגבירה ומחזקת אותה.

בתמונה הראשית ציור אקטואלי יותר מתמיד שצייר יונתן ליפו – מטפל באומנות שפתח לפני שבוע גלריה לציורי קורונה – שגם עליה ניתן לקרוא בלינק     

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x