תובנת בוקר

אף פעם אל תוותרו על חלום בגלל שייקח זמן להגשים אותו. הזמן בכל מקרה יעבור" (ארל נייטינגייל)

חנוכה עבר! ועכשיו מתחילה שנה אזרחית חדשה ועשור חדש- 2020!

בעלי החל לעבור ברפרוף על העשור האחרון של חיינו ומצאנו בו הרבה מאוד שינויים, אתגרים , לימוד והצלחות. וכמובן שאני מסתכלת בהנאה מסיכום העשור וחושבת קדימה – מה אני עוד רוצה לעשות, מה החלום שלי שעוד לא העזתי לגעת בו.

ובכן יקיריי, שמחה לבשר לכם שבימים הקרובים לאחר פרוייקט ארוך של שדרוג הקלפים שלי, שבעיניי יש בהם הרבה כוח, דיוק והעמקה פנימה אני שמחה להודיע שהוצאתי אותם לדפוס – לכבוד שנת 2020, אך אין זה אומר שהפרוייקט הסתיים הוא רק מתחיל. בעבר הדרך הארוכה הזו הרפתה את ידיי, היום לאחר שעבר עשור עם כ"כ הרבה חוויות טובות בצידו והבנה שהקלפים יושבים במגירה כל הזמן הזה ואני עדין באותו חלום במקום לעבור להבא אני מבינה שהדרך היא חלק מהתהליך וכדאי לקפוץ וללכת אחרת הזמן פשוט עובר.

אז ההמלצה להיום: קחו לכם רגע סכמו לכם את העשור שהה לכם בתחומי החיים השונים (לדוגמה: זוגיות, משפחה, עבודה, קריירה, חברים, התפתחות אישית, הנאה) הכירו תודה על כל הדברים הטובים שהיו ויאללה שנסו מתניים לדברים הטובים שבדרך 🙂

באהבה רבה

תמונה אניטה ארבע בתערוכת אמנות  יוצרים אמנות פתיחה: יום שלישי 07/01/2020 | שעה : 17:00 כתובת: הספרייה המרכזית ע"ש סוראסקי, אוניברסיטת תל אביב

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x