למה להתאים אם נולדת לבלוט. ד"ר סוס

אני חייבת לציין שהדעה שלי מאוד אמביולנטית לגבי המשפט הנ"ל, זהו משפט שמעורר בי חשיבה. מצד אחד, אתמול כתבתי על קבלת השונה… חלק מהדרכים לקבל את השונה היא ענווה, הבנה שלכל בן אדם יש את הייחודיות שלו. ועכשיו כשיום כיפור בפתח הקבלה וההשלמה עם מי שאתה ומה שאחרים מעוררים בך ולתת לכך מקום.

מצד שני, אני מסכימה עם המשפט הנ"ל, אך יש בו משהו שיכול להתפרש כיהיר, וזו האמביוולנטיות האישית שלי. לכל אדם יש את הייחודיות שלו, לכן כל אדם יכול לבלוט ולהתבלט ביחודיות הזו, הספיציפית שלו בלי שהיא תפגע באחר. הדבר יותר מאתגר כאשר מורידים את התובנה הזו לחיי היום יום – כי אם אני מאמנת ילדים ונוער ויש עוד שפע של מאמנים כמוני, כדי שהבולטות הייחודית שלי תבוא לידי ביטוי, האם זה לא יהיה על חשבון האחרים? זו שאלה ומשפט שדורש קשב פנימי ודיוק מרבי כדי שהדבר הנ"ל יתרחש. אז ההזמנה היא להתחיל להקשיב לדייק, במיוחד ביום כיפור הקרב ובא.

צילום נדיה דגילייב. תערוכה ייחודית ויוצאת דופן של אמנים מחבר העמים וברית המועצות לשעבר תיפתח  ב-31 לאוקטובר. במרכז הירידים, בגני התערוכה בתל אביב : Fun Expo. התערוכה תחשוף אוסף יצירות מתחומי אמנות שונים ומגוונים, במסגרתה יוצגו כ-150 ביתנים של  בובנאים,  פסלים, ציירים, תכשיטנים, פרחנים, עבודות נייר, הדפסים, תצלומים, מלאכות יד ועוד,  לצד דוכני  מוצרים ושירותים ייחודיים של  עסקים מתחומי  הלייף סטייל , אופנה, טיפוח ועוד. התערוכה מתקיימת ביוזמת העמותה ART UNITY (איגוד אומנים ויוצרים),  במטרה לעודד ולתמוך באומנים ועסקים זעירים. התערוכה פתוחה לקהל הרחב

תגיות

שירי שטויסל

מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
WhatsApp chat