אתה לא יכול לבטל משהו שכבר נעשה, אבל אתה יכול להתמודד עם זה. אתה יכול להגיד את האמת, לבקש סליחה ולתת לאלוהים לטפל עם כל השאר.

יום כיפור יצא, מבחינתי היה יום מעיר ומחייה את הנפש. חבוטי הנפש ואתם התפילות עזרו לי להתנקות, את האמת אמרתי לעצמי ולבורא עולם וביקשתי ממנו וממני סליחה.

והיום מרגישה פתיחה חיובית שהגיעה דרך חלום, הדבר עזר לי להרגיש שאני בדרך הנכונה. לכן אני מזכירה לעצמי ולכם, יום כיפור הוא יום מיוחד, אך עם זאת את היושרה הפנימית והסליחה הפנימית ניתן לעשות בכל יום.

כמו כן, היום נחשב ליום שער אנרגטי, מזמינה אתכם לבדוק בדף הפייסבוק שלי "גישה לחיים יפים"

התמונה המקסימה של ציור גרפיטי מאת רפי בלר, מנהל מרכז האומנויות ברעננה מתערוכת בשם "pop up museum", חוויה ייחודית בסוכות לכל המשפחה, שמקיימת עיריית רעננה מדובר בפרויקט ייחודי ויוצא דופן בשיתוף עם חברת הבנייה "ינוב-טרסה", במהלכו הוזמנו ציירי גרפיטי ואמנים מכל רחבי הארץ לצייר על גבי קירות במתחם דירות ברעננה, שפונה ועומד לפני הריסה במסגרת פרויקט התחדשות עירונית. התערוכה הייחודית תספק למבקרים חוויה אמנותית ייחודית וחדשנית. הפעילות תתקיים בחוה"מ סוכות בתאריכים 16-17.10.2019 בין השעות 11:00-20:00 וכן בתאריך 18.10.2019 בין השעות 10:00-14:00, במתחם הדירות ברחוב  ברח' ז'בוטינסקי 12-14 רעננה.
בתאריך 30.10.19 בשעה 17:00 יתקיים במתחם אירוע הנחת אבן פינה שכולל הצגת התערוכה המסכמת וכן הכרזה על האמנים הזוכים בתחרות.

תגיות

שירי שטויסל

מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
WhatsApp chat