תובנת בוקר

אני לא מפחדת מסופות, כי כך אני לומדת להשיט את האונייה שלי. (נשים קטנות)

אתמול הייתי אצל הספר, והייתה לנו שיחה לגבי הבחירות של מחר.

להבנתי הוא בעיקר מפחד מה יהיה במידה והשלטון מתחלף. דבר שגרם לי להרהר .. וזה נכון לא רק לגבי הבחירות שבפתח, אלא בחירות בחיים האישיים שלי ושל כל אחד מכם. יש תקופות בחיים שאנו עומדים בפני צומת דרכים מול שינוי. השאלה ששאלתי את עצמי האם אני רוצה לבחור את המהלך הבא שלי מתוך חשש ופחד – מה יקרה אם לא אצליח בשינוי, מה אם הדרך הזו לא נכונה ועוד.

התשובה האישית שלי היא לא! אני חושבת שמאתגרים ושינויים אנו לומדים בחיים, גם אם הקבוע וידוע לא כ”כ גרוע אנו רוצים להתפתח ולצמוח . הדבר מתרחש בעזרת אמונה בעצמך והתמודדות עם מה שמגיע.

התמונה שצילמה נדיה דגילב מוצגת בתערוכה ייחודית ויוצאת דופן של אמנים מחבר העמים וברית המועצות תיפתח  ב-31 לאוקטובר במרכז הירידים, בגני התערוכה בתל אביב : Fun Expo. התערוכה תחשוף אוסף יצירות מתחומי אמנות שונים ומגוונים, במסגרתה יוצגו כ-150 ביתנים של  בובנאים,  פסלים, ציירים, תכשיטנים, פרחנים, עבודות נייר, הדפסים, תצלומים, מלאכות יד ועוד,  לצד דוכני  מוצרים ושירותים ייחודיים של  עסקים מתחומי  הלייף סטייל , אופנה, טיפוח ועוד. התערוכה מתקיימת ביוזמת העמותה ART UNITY (איגוד אומנים ויוצרים),  במטרה לעודד ולתמוך באומנים ועסקים זעירים.

הצלמת מריה פרייגר

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x