החשכה אינה יכולה לגרש את החשכה, רק האור יוכל לה; האהבה אינה יכולה לגרש את האהבה, רק האהבה תוכל לה. – מרטין לותר קינג

כעס, עצבים, תסכול, ייאוש, פחד – מבחינתי אלו גוונים שונים של חשכה. אם אדם עצבני, אם יבואו אליו בעצבים- זה ירגיע אותו? הסיכוי נמוך!

אני מנסה בחיי הפרטיים, כל פעם שאני נתקלת בתוכי או מסובבי ברגש כזה, למצוא את הדרך להתמיר לאהבה. האהבה באה גם בשלל רגשות – שמחה, צחוק, הנאה, קבלה, הוקרה, קשר (בעיקר קשר ביני לבין עצמי). יש פעמים שהחוויה יותר קלה להתמרה ופעמים אחרות שאני נכנסת לאותו מקום חשוך, אם נכנסתי כבר לחושך (כעס, עצב, ייאוש או פחד) עדיף לקבל אותו ולא להילחם בו – פשוט להסכים להיות בו עד שייעלם (אמרנו שקבלה היא אחת מהצורות של אהבה). אם נוסיף פחד – זה לא ייגמר לעולם, זה מי שאני, אני לא אצליח להשתנות – אנחנו שוב מוסיפים חושך לחושך, במקרה הזה נסו לדבר וליצור קשר עם הצד הפוחד (עוד אהבה נכנסה פנימה), מלאו את המקום החשוך באהבה ואור על כל צורותיה עד שהוא ייעלם.

בהצלחה!

ציור: שני זקס. לרגל השנה החדשה מפיקה Universal Art תערוכת אמנות שכולה התחלות חדשות.כל יצירת אמנות מתחילה כבריאה חדשה בנפשו של האמן, ועוברת אל חומר הגלם או הקנבס הלבן, היצירה יוצאת מתוך עולמו של האמן וממשיכה לגעת באנשים ולהעביר מסרים, וכך לעולם ממשיכה..השנה החדשה זו הזדמנות לחשבון הנפש והתבוננות פנימה, קבלת החלטות והשראה חדשה..

תגיות

שירי שטויסל

מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
WhatsApp chat