תובנת בוקר

אדם ממשיך לחיות בלבבות אלה שהשאיר מאחור

אתמול במהלך גלישה באינטרנט, נתקלתי בהודעה ששיתפתי בתחתית העמוד למטה. כמובן שההודעה הזו העלתה בי שוב את התחושות של אבי המנוח והגעגועים אבל מעבר לכך… הדבר הזכיר לי שוב שיש משהו גדול יותר מאתנו שמכוון ויש חסים בעולם הזה.

ההודעה היא של צ’סטי שאבא שלה נפטר לפני ארבע שנים וכל יום המשיכה לשלוח לנייד של אביה הודעות בהן סיפרה על חייה. יום אחד לאחר ארבע שנים היא נענתה, ע”י גבר בשם בראד ששכל את ביתו בתאונת דרכים – ההודעות שלה היוו עבורו אור במהלך החיים לאחר מות ביתו הוא לא הגיב עד כה, כי חשש שהיא תיבהל אבל הוא קרא את ההודעות וראה אותה מתבגרת במהלך השנים.

גרם לי לחשוב… מעניין מה אני עושה ביום יום שלי ונראה לי כ”כ טריוואלי ורק עבורי ובסוף מגלים שהוא מאיר ועוזר לבן אדם נוסף.

ההודעה של צ’סטי

ציור: מרלן איסמלון מתוך תערוכה “כשהקלאסי פוגש את המודרני”- תערוכת אמנות שמטרתה להמחיש את מגוון סגנונות האמנות מפגישה בין עולמות מנוגדים, יוצרת בחלל אחד מפגש בין שפות שונות ומחברת ביניהן וממחישה כיצד באמנות היצירה היא משותפת.

המושג רב תרבותיות מצביע על שיח אמנותי תרבותי בין מרחב של סגנונות אמנות, המאפשר במה לכל אחד, תוך דגש על המשותף ועל השונה כאחד.


פתיחה – יום ראשון – 03/11/19, שעה 19:30, בית ציוני אמריקה, תל אביב

0 0 votes
דירוג הכתבה

שירי שטויסל

שירי שטויסל מאמנת אינטגרטיבית לנוער מאמינה שגישה לחיים יפים זו בחירה. מאמנת אישית מתוך ידע שנצבר במהלך 20 שנה כמטפלת הוליסטית, סדנאות שונות וחוויות אישיות.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x