עדכוני The Positiv

דרושים לאתר: כותבי תוכן חיובי

היקף התנדבות/יעדים

בהתאם ליכולת ולזמן שהמתנדב יכול להשקיע בכתיבה.
אנו מחפשים כותבים קבועים לכתיבה של תוכן בתדירות של פעם בשבוע.
בנוסף, מודעה זו פונה גם לכל אחד שמעוניין לכתוב ולהפיץ תוכן חיובי גם בצורה חד פעמית.

תיאור התפקיד

לכותב באתר ניתן חופש כתיבה כמעט מוחלט. הבקשה היחידה שלנו היא להקפיד על איזשהו קו של תוכן חיובי. על מנת לקבל איזשהו כיוון לגבי ״תוכן חיובי״, ניתן לקרוא את האג׳נדה.
הכתיבה יכול להיעשות באחת השפות המוצעות (עברית, ערבית ואנגלית. ובמידה ויהיו פניות בשפות אחרות, נוסיף אותן או נתרגם לשפות הקיימות באתר).
נשמח לקבל תכנים מסוגים שונים גם בפורמט (תמונות, טקסט ווידאו) וגם באופי התוכן (כתבה קצרה או ארוכה, מחקר, מאמר, חדשות, טור דעה, סיפור אישי וכו׳).
ניתן לכתוב תוכן מקורי ״מהראש״ או לשכתב תכנים חיוביים קיימים בעברית או בתרגום משפה אחרת.

אנו ממליצים לכתוב על מה שאתם אוהבים, על דברים שלכם, על סיפורים אישיים או תחומים שמאוד קרובים לליבכם, וזאת מכיוון שכך הכתיבה תעשה בצורה הטובה ביותר. כך היא תיעשה בשעמום ותחושה שמדובר במטלה טכנית וסזיפית, אלא בתשוקה וברצון להמשיך לכתוב ולפתח את הרעיון שלכם ומתוך הנאה אמיתית!

האם זה מתאים לי?

אז אמנם לידע וניסיון יש תפקיד חשוב הרבה פעמים וגם כאן, זה יהיה נהדר לקבל עוד כתבים מקצועיים בעלי ניסיון כתיבה למגזינים, עיתונים וכו׳, אך ממש לא רק.

מודעה זו פונה לכל אחד המעוניין בכך, גם אם אין לו ניסיון בכך אך יש לו רצון לכתוב, לשתף, לחקור תחום מסוים, להגיע למסקנות או סיפור מסוים ולפרסם אותו באתר. במידה ויש עניין בכתיבה, חיבור לרעיון של האתר ורצון ללמוד ולהתפתח, זה בהחלט יכול להתאים לכם! זו יכולה להיות התנסות שתעזור לנו מאוד לגדול וגם יכולה לשמש לכם יותר מאוחר כניסיון מעשי בכתיבה בין אם ליכולת האישית או כיתרון פרקטי להמשך עיסוק בתחום, לעבודה.

חשוב לחדד שוב שמדובר בהתנדבות.

פניות ניתן לשלוח לכתובת האימייל: [email protected] או בטופס המצורף:

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  תודה רבה!

  צוות The Positiv

  0 0 votes
  דירוג הכתבה

  טומס שטיין שניידר

  בן 33, גר בגליל. מטפל ברפואה סינית, דיקור וצמחי מרפא
  Subscribe
  Notify of
  guest

  0 Comments
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Would love your thoughts, please comment.x