הג׳רני באשרם במדבר – מסיבה, סדנה, טקס, מסע.

Sacred Journey הוא ארוע שקורה באשרם במדבר לא רחוק מאילת (המיקום פה במפה).

זהו ארוע קטן ואינטימי יחסית לפסטיבלים וארועים אחרים שקורים באשרם ובמקומות אחרים, והוא מוגבל בדר״כ למשהו כמו 400 משתתפים שמייצרת הכרות ונוחות להיות שם ולהתמסר מבחינתי.

אף פעם לא שמעתי הגדרה אחת לג׳רני כמו פסטיבלים אחרים שאולי הקונספט בהם קצת יותר ברור אבל אולי מה שכן תמיד מלווה את הארוע הזה זו המילה מסע. ובצורה הפשוטה שלה ולווא דווקא קונוטציה של מסע ארוך או מפרך. זהו מסע של סופש שקורה 3 פעמים בשנה ובתוכו הרבה סדנאות ופעילויות של התקרבות, של אחדות. מעגלי שירה עם שירים העוסקים בריפוי ואהבה, טקסים שונים ומדהימים של אנשים שמצליחים באמת לקרב בינינו (גם אם אנחנו באים מראש פתוחים ואוהבים, הם מצליחים לפתוח אותנו למקום עוד יותר נעים), פעילויות של קרבה בין שני המינים או בין אנשים בני אותו המין (מפגש של שיחה, מפגש בעיניים, בשפת גוף, מפגש מול גבולות ומול פחדים וקשיים שעולים לנו מול עצמנו ומול אחרים) וכו׳.

יש גם הופעות והרבה מקום לריקודים, מדיטציה, יוגה וכו׳, ואזור שלם של דוכנים ואוכל וצ׳אי, שנראה כמו איזה כפר קסום (שלפעמים בראש נראה כאילו הזוי שהוא קיים, כאילו אנחנו חולמים, אבל זה באמת ככה) ומאפשר לנו לנוח קצת מכל מה שקורה שם וסתם להתרווח על הדשא ולהיות עם עצמנו או עם אנשים אחרים.

הרבה חברויות נוצרות שם, בין אם נשמרות או נהפכות לפרצופים מוכרים שכיף לפגוש בג׳רני או בפסטיבל הבא, וגם אולי כאלו שהמפגש איתם היה מתנה של פעם אחת בחיים... 🙂
מומלץ בחום להגיע ולהתנסות במשהו אחר מהנורמה. ארוע שמנוהל על ידי אנשים מדהימים ומנוסים שעושים זאת כבר שנים ויודעים מה הם עושים לטעמי.

תגיות

לתמיכה בפעילות האתר

₪6,102 גויסו מתוך ₪50,000

–אנא השאירו מספר טלפון באזור "תגובה" על מנת שנוכל לחזור אליכם לתמיכה לא מקוונת–

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪5.00

טומס שטיין שניידר

מקים אתר The Positiv - חדשות טובות ותוכן חיובי. לומד רפואה סינית ועושה עוד כל מיני דברים. מקווה שתהנו ממה שאנחנו עושים ושנצליח לשמח כל יום כמה אנשים.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat