מבזקים:

הג׳רני באשרם במדבר – מסיבה, סדנה, טקס, מסע.

יום רביעי, אפריל 18, 2018 | Tomas Stein Chneider
הג׳רני באשרם במדבר – מסיבה, סדנה, טקס, מסע.
ארועים
Sacred Journey הוא ארוע שקורה באשרם במדבר לא רחוק מאילת (המיקום פה במפה).

זהו ארוע קטן ואינטימי יחסית לפסטיבלים וארועים אחרים שקורים באשרם ובמקומות אחרים, והוא מוגבל בדר״כ למשהו כמו 400 משתתפים שמייצרת הכרות ונוחות להיות שם ולהתמסר מבחינתי.

אף פעם לא שמעתי הגדרה אחת לג׳רני כמו פסטיבלים אחרים שאולי הקונספט בהם קצת יותר ברור אבל אולי מה שכן תמיד מלווה את הארוע הזה זו המילה מסע. ובצורה הפשוטה שלה ולווא דווקא קונוטציה של מסע ארוך או מפרך. זהו מסע של סופש שקורה 3 פעמים בשנה ובתוכו הרבה סדנאות ופעילויות של התקרבות, של אחדות. מעגלי שירה עם שירים העוסקים בריפוי ואהבה, טקסים שונים ומדהימים של אנשים שמצליחים באמת לקרב בינינו (גם אם אנחנו באים מראש פתוחים ואוהבים, הם מצליחים לפתוח אותנו למקום עוד יותר נעים), פעילויות של קרבה בין שני המינים או בין אנשים בני אותו המין (מפגש של שיחה, מפגש בעיניים, בשפת גוף, מפגש מול גבולות ומול פחדים וקשיים שעולים לנו מול עצמנו ומול אחרים) וכו׳.

יש גם הופעות והרבה מקום לריקודים, מדיטציה, יוגה וכו׳, ואזור שלם של דוכנים ואוכל וצ׳אי, שנראה כמו איזה כפר קסום (שלפעמים בראש נראה כאילו הזוי שהוא קיים, כאילו אנחנו חולמים, אבל זה באמת ככה) ומאפשר לנו לנוח קצת מכל מה שקורה שם וסתם להתרווח על הדשא ולהיות עם עצמנו או עם אנשים אחרים.

הרבה חברויות נוצרות שם, בין אם נשמרות או נהפכות לפרצופים מוכרים שכיף לפגוש בג׳רני או בפסטיבל הבא, וגם אולי כאלו שהמפגש איתם היה מתנה של פעם אחת בחיים... 🙂
מומלץ בחום להגיע ולהתנסות במשהו אחר מהנורמה. ארוע שמנוהל על ידי אנשים מדהימים ומנוסים שעושים זאת כבר שנים ויודעים מה הם עושים לטעמי.
tomas-stein-chneider
Tomas Stein Chneider
Co Founder at |

בן 31, גר בהרדוף. מקים פרויקט The Positiv.
לומד רפואה סינית ועושה עוד כל מיני דברים מעניינים.
מקווה שהפרויקט יעשה טוב.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

המלצות לכתבות קשורות

אם אהבתם את הכתבה ובכלל את מה שאנחנו עושים, תוכלו לעזור על ידי תרומה. עד היום נתרמו $1,632.00 מתוך $100,000.00 הנדרשים. אלו הם 1.63% מהיעד של The Positiv

1.63%

בבקשה שתפו ועשו לייק: