צרכנות חברתית

מזכייה בהישרדות, לצרכנות חברתית…

אחרי ערב מרתק ועונה משוגעת של התוכנית הישרדות שבה צפיתי לכל אורכה, ניצחה אתמול בשבריר שנייה על המתמודדת ג’קי אזולאי- אלה אייבנדר. בתחילת השידור צפתה אלה על המסך הגדול באמה שנמצאת באוקראיינה מאחלת לה הצלחה ולא יכלה לעצור את הדמעות.

כמה מרגש היה לפתוח את הבוקר ולראות שלא רק שאלה זכתה במיליון השקלים ובתואר הנכבד של ה”שורדת האחרונה” שללא ספק מגיע לה, היא גם עולה השבוע בקמפיין אופנה ראשון בהובלתה לרשת נעלי SCOOP שגם יקדיש 5% מהמכירות בעקבותיו לפליטים מאוקראינה.

רשת נעלי סקופ נמצאת בבעלות אנשי העסקים פרדי ורוני איינסאז. הרשת מתמחה בעיצוב נעליים, תיקים ואביזרי אופנה  לכל המשפחה.  כיום הרשת מונה 65 סניפים בפריסה ארצית בקניונים ובמרכזי הקניות המרכזיים ברחבי הארץ ומעסיקה יותר מ- 600 עובדים.

הקמפיין שיעלה מהשבוע הקרוב בתקציב של 500 אלף ₪, כולל מבצע במסגרתו רוכשים נעלים לנשים, גברים וילדים לקראת החג ו 5% מהרכישות  תורמת  הרשת נעליים לפליטים שמגיעים לישראל. הקמפיין בכיכובה של אלה יעלה בזירות הדיגיטליות, ברשתות החברתיות ובנקודות המכירה.

רוני אינסאז מבעלי רשת סקופ צילום רונן וקנין

רוני אינסאז, מבעלי רשת SCOOP מסר: “כשבועיים לפני חג הפסח הרשת מוכרת כ-300 אלף זוגות נעליים לילדים, לנשים ולגברים. אנו מעריכים שמספר זה יהיה נכון גם לפסח הנוכחי ואנו נתרום כ 15 אלף זוגות של נעלים לפליטים”.

לדבריו:”אנו מתרגשים על הבחירה באלה במקום הראשון בהישרדות VIP. כשבחרנו בה להיות  פרזנטורית, הרגשנו את אהדת הקהל- והזכייה בהישרדות רק חיזקה לנו את הבחירה.  כעת אנחנו עומדים בפני קמפיין גיוס תרומות שלנוכח סיפורה המרגש של אלה עם אמה שחיה באוקראינה, הרגשנו מחויבות חברתית לפעול ולהשפיע. אני מקווה שבקרוב המצב באוקראינה יתייצב, ונוכל לשלוח את אלה לצילומי קמפיין בעיר הולדתה”.

בנימה אישית אני מאחלת לאלה להבין כמה שהיא יפה מבחוץ וכמובן גם מבפנים ולהמשיך בעשייה החברתית עוד הרבה הרבה שנים.

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x