כל המקבל את הקיים בהבנה מאושר הוא. האושר נמצא בהישג יד ואין לחפשו במקום רחוק או אחר. – רבי נחמן מברסלב

אחד מהדברים הכי חשובים שהתברכתי בהם היא שמחת החיים. זה לא מובן מאליו מבחינתי לראות אנשים שמחים וזו תמיד ברכה גדולה. השמחה הזו מדבקת ויש בה כוח מרפא. ואחד הדברים הכי חשובים שלמדתי לגבי העניין הזה של שמחה הוא שהיא תוצאה של בחירה והחלטה אנדווידואלית.

אפשר לראות אנשים בהודו עניים מרודים, מצורעים , שמחים ולעומתם אנשים שחיים בעושר גדול ממורמרים. זה מראה עוד כמה דברים אבל כרגע אני מתמקדת בעובדה שהשמחה היא לא תלויה בהקשר היא תלויה בהחלטה.

וממש כמו החדשות הטובות – גם להחליט להיות שמח זו בחירה שכל אחד שעושה אותה כנראה ירגיש טוב יותר. אז בנימה אופטימית זו – שבת שלום שמחה לכולנו!

"שמחת חיים" יצירתה המקסימה של האמנית של חנה כהן עבודה צבעונית ואופטימית, בצבעי אקריליק חמים על בד. חלוקה לשדות של שמחה שנעשתה בטכניקה של צביעה במכחול. בשכבות, בחריטה ובשפכטלים בגדלים שונים.

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat