חדשות טובותמהקהילהתוכן חיובי

להגשים חלום….

מי שמכיר אותי יודע שאני אוהבת להתנדב, על אחת כמה וכמה כשאני עוזרת לנערות לפתח דימוי עצמי חיובי ולהעצים את הביטחון האישי שלהן. לאחרונה התנדבתי בבית הנוער “קדימה” שהוקם ברחובות בשנת 2003. בית הנוער מהווה בית חם לילדים ובני נוער לגדול, להתפתח, ללמוד ובעיקר להבין שהשמיים הם לא הגבול. הילדים בבית הנוער לומדים ונהנים ממגוון חוגים (כדורגל, טיסנאות, אתלטיקה ועוד) עם הרבה השקעה של חום ואהבה מצוות ההדרכה במקום, הילדים גדלים להיות מבוגרים עצמאיים, סקרנים ומצליחים.

בבית החם הנערים והנערות נחשפים למודל חיובי לחיקוי שמלמד אותם שהם יכולים להצליח אם רק יאמינו בעצמם. כשמנהלי המקום פנו אלי וביקשו שאעזור להגשים חלום של כמה מהבנות בבית הנוער, מאוד התרגשתי. בימים בהם ההופעה החיצונית היא הדבר שהכי מעסיק בני נוער ומתבגרים, להיות דוגמנית ליום אחד הוא חלום בר ביצוע.

הגעתי אל בית הנוער וגיליתי נערות מתרגשות, שבפעם הראשונה חשות את המסקרה על הריסים ואת האודם על השפתיים. הסברתי לכל אחת מה נקודות היופי שלה, מה להדגיש כשהן יתאפרו בעתיד. הראתי להן שאפשר להוסיף קצת צבע לפנים ולהיראות וכמובן גם להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמן.

הן חייכו למצלמות והקרינו החוצהאת האור הפנימי, עם חיוכים מלאי התרגשות ואושר גדול בלב. סיימנו את המפגש בהתרגשות רבה, הנערות למדו שהופעה חיצונית יכולה לשקף את הפנימיות של האדם ולהדגיש את החיובי ולהסתיר את השלילי. הבנות חייכו מכל הלב והבינו שלא צריך להתאפר בצורה מוגזמת כדי להיראות יפה.

0 0 votes
דירוג הכתבה

יערה הוד

נעים להכיר ותודה שהצטרפתן, אני יערה הוד, כבר יותר מ-15 שנה מאפרת נשים במעגלי החיים - איפור מרגש לנשים אמיתיות. אני מאפרת לאירועים כגון: בנות מצווה, נשף סיום, אירועים, כלות ומלוות וצילומי תדמית. ואם יש משהו שאני אוהבת יותר מלאפר זה ללמד לאפר! אז גם אם אין לך אירוע מרגש בדרך את מוזמנת לסדנא אישית או קבוצתית ללמוד איך להיות המאפרת של עצמך- כולל סיבוב מודרך בחנויות קניית איפור מותאם. מוזמנת להתרגש ביחד איתי,
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x