אושר הוא כאשר מה שאתה חושב, מה שאתה אומר ומה שאתה עושה נמצאים בהרמוניה (מהאטמה גנדי)

השבוע חוויתי אושר כזה כמו שמתאר המשפט- כשב-10 לחודש יום השנה שבו פגעה בי מכונית בצורה קשה היה גם ט"ו בשבט שאני ומשפחי תמיד מציינים בו את יום ההולדת שלי ושל אחי שקרויים כולם בשמות של פרחים ועצים. וכרקפת השבוע ציינתי יום הולדת לצמיחה שלי כפרח ולחיים שלי כאדם שקיבל הזדמנות שנייה.

וגם היום כשמציינים בעולם את Valentine's Day- יום האהבה אני מתחברת למשפט הזה וזוכרת כמה כיף לי שהיה לי למי להתגעגע בתחילת השבוע כשלא הייתי בבית, וכמה כיף לי להיות מוקפת במשפחה אוהבת – והידע הזה מוביל להרגשה ולחוויה של אושר- וכל מה שנשאר זה רק לשתף.

התמונה של המשורר והצלם איתי דרוקמן שמוציא לאור בימים אלה את ספרו השני "לבן גדול", המשרטט בנאמנות ובכנות דרך שירים וצילומים את מהלכה של האהבה, כוחה, פחדיה וסופה. תערוכת צילומים מתוך הספר מוצגת עד ה-28.3.20 בבית קנדינוף, הצורפים 14 יפו אוצרת: רוית הררי

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat