חדשות טובות

סופ"ש חג של מתנות באילת

אחרי שלושה חודשים שעיר הנופש הלאומית אילת הייתה שוממה מתיירים, סוף השבוע האחרון של חג השבועות והשבת שנצמדה אליו היה מרגש במיוחד לעיר שחזרה לארח תיירים ישראליים ב=18 מלונות שנפתחו ודיווחו על תפוסה מלאה.

צוות השיווק של תאגיד התיירות אילת, חיפש איך לקבל את הנופשים שיגיעו לעיר וחשב על רעיון יצירתי במיוחד שגם יעביר את מסר ה"ברוכים השבים וגם יסייע באופן סמלי ומעשי לסמן טריטוריה נפרדת לכל נופש שמתחייבות לפי ההנחיות של משרד הבריאות שמחייבות ריחוק חברתי של 2 מטר בין הנופשים השונים.

הפתרון היצירתי שנבחר הוא מגבת חוף בקוטר 2 מטרים הנושאת את ברכת העיר שתחולק לגל הנופשים הראשון שיגיע לעיר אחרי משבר הקורונה.

בתמונה ראש העיר אילת מאיר יצחק הלוי מעניק מגבת לנופשים לשמירת מרחק- צילום – הדר יעקב

במהלך סוף השבוע האחרון, יצא ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי יחד עם 50 בני נוער מתנדבים לחלק כ-1000 מגבות חוף מפנקות צבעוניות שתישאר להם כמזכרת וגם תסמן להם את המרחק הרצוי בו זמנית.

https://www.facebook.com/ThePositivCom/publishing_tools/?section=VIDEOS&sort[0]=created_time_descending
5 1 vote
דירוג הכתבה
תגיות

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
בדוק גם
Close
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close