חדשות טובותצרכנות חברתית

קשת של נדיבות

משבר הקורונה שצפוי ללוות אותנו עוד תקופה ממושכת והשפיע רבות על מצב הכלכלה בעולם ובארץ לא הצליח לפגוע ברשתות השיווק, שהמשיכו לפעול כל העת ואפילו ביתר שאת. כבר כתבנו על ההערכה הגדולה שלנו לעובדים המסורים, שלמרות הפחד והחשש, הגיעו ועדיין מגיעים לעבודה הלא פשוטה. וכעת נוספת להערכה הגדולה הזו ההבנה שלנו כי, מאוד לא מובן מאליו שרשת כזו רווחית במיוחד כשאינה הגדולה ביותר ,תורמת סכומים לא מבוטלים של כסף והשנה בעקבות משבר הקורונה והעלייה ברווחים החליטה להגדיל משמעותית את גובה התרומה.

רשת הסופרמרקטים "קשת טעמים" שנרתמת מדי שנה לתרום לעמותת ל"ב להילחם ביחד למען ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם החליטה השנה להגדיל משמעותית את הסכום ולתרום לא פחות מ200,000 שקלים שיממנו את נופש המשפחות השנתי של העמותה שצפוי להתקיים בסוף השבוע של חמשו"ש 15-17 באוקטובר השנה.

בתקופת ימי הקורונה רשתות המזון היו אלו שהרוויחו מעלייה גדולה מאוד ברכישות.  כמה מחמם את הלב לשמוע שיש רשת מרכולים שתורמת כבר שנה שלישית ברציפות לעמותת ל"ב שמסייעת לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם והשנה הגדילה את סכום התרומה ל-200,000 שח!!
ברנרד זיטוק -יו"ר עמותת ל"ב – צילום שרה איקו

הטקס הצנוע התקיים בסוף השבוע שעבר במשרדי הנהלת הרשת בעכה בהתאם להנחיות משרד הבריאות וכלל את הבעלים אריאל וליאת לכט, את המנכ"ל דני גרינברג, וצוות ההנהלה המוביל של הרשת, ואת מנהל הפרויקטים בעמותת לב מוטי ווגנר שציין כי "זו השנה השלישית ברציפות ש"קשת טעמים" תורמים סכום מכובד מאוד, זה לא מובן מאליו, במיוחד בימים טרופים אלו. אנו מודים מכל לבנו ומברכים את ליאת ואריאל לכט על הנתינה העצומה עבור הילדים החולים ומשפחותיהם" ויו"ר העמותה ברנרד זיטוק הוסיף כי "ראוי לציין שליאת ואריאל לכט אף אינם מסתפקים במבצע האדיר הזה, אלא גם פוקדים מידי שנה את המחלקה האונקולוגית לילדים בבי"ח רמב"ם עם עגלות עמוסות מתנות והפתעות לילדים"

התמונה מנופש משפחות שהתקיים בשנה שעברה בהגושרים מלון בטבע.

אריאל לכט השיב לתודות ואמר כי הוא "רואה ביכולת לתרום לעמותת לב זכות גדולה והוא שמח על ההחלטה להגדיל השנה את הסכום שיאפשר למשפחות ליהנות מסוף שבוע מפנק ומלא בחוויות שבמיוחד השנה הקשה שעברנו כולנו הם זקוקים לו עוד יותר מתמיד."

3.7 3 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x