בוחרים מתנות חיוביות לפסח השנה!

להלן כמה דוגמאות שליקטנו לטובת הרעיון המבורך שכמובן מתאים לא רק לפסח אלא בכל הזדמנות - וניתן לשלב בכל שי או רכישה נוספת כדי להעצים את הטוב שבנתינה אפילו יותר.

בכל שנה לקראת הפסח מתרגשת בהלת הקניות למשפחה המארחת בליל הסדר- ללא ספק מדובר בהשקעה גדולה מצד המשפחה המארחת והמתנות הן דרך נהדרת לבטא את ההערכה וההוקרה ולכן אנחנו תמיד ממליצים לנסות לשלב כמה שיותר ערכים מוספים למתנות שתבחרו ובנוסף לביטוי ההערכה למקבלי המתנות תוכלו לצרף למתנה השנה ערכים מוספים חיוביים מאוד בנוסף.

טבעות מורן שריג חכים גלרית הבית לחולי טרשת נפוצה קרדיט צילום סלבה אברמוביץ
שרשרת של קרן סהר- גלריית הבית לחולי טרשת נפוצה

במידה ותרצו להתחדש בתכשיט חדש או להעניק כזה במתנה לאחת מהנשים החשובות במשפחה תוכלו לבחור באחד מהתכשיטים המעוצבים הייחודיים שנוצרו על ידי נשים שמתמודדות עם טרשת נפוצה שבאמצעות העיצוב מספרות את סיפורן וגם מצאו לעצמן דרך להתפרנס. קיים מבחר תכשיטים גדול ומגוון של אומניות רבות בפעילות יצירה חדשה של העמותה וכן ניתן לרכוש מוצרי אומנות נוספים מלבד תכשיטים מהם ניתן להתרשם בגלריית הבית.

אחת ממידות החסד הגדולות היא היכולת להעניק לאדם נזקק יכולת להתפרנס ולהשתכר בעצמו- וכך למשל בארגון "שכולו טוב" פועלים לטובת השילוב של פגועי ומתמודדי נפש בחזרה לקהילה דרך העברתם תהליכים שיקומיים שונים שמשלבים אומנויות שונות ומגוונות ובעיקר מציאת מקומות עבודה לחברי העמותה כמו למש במיזם החדש הזה :

דוכן TNX

TNX – "פשוט להגיד תודה". רשת דוכני מתנות  TNX  , מציע קונספט חדש וייחודי בעולם של מתנות, שבו ניתן להגיד תודה לאנשים היקרים לנו דרך הבאת שי סנטימנטלי בעבודת יד ובעל ערך חברתי בעלות של 10-30 ₪ בלבד. (להרחבה על המיזם ניתן ללחוץ על הלינק לכתבה שלנו בנושא). העמותה מציעה כמידי שנה גם מארזים ייחודיים בשמות הקשורים גם הם לחג הפסח ומציעים שלל אפשרויות למארזי חג שונים בטווחי מחירים רחבים – מארזים של יינות מהודרים/ כלים לפסח/ מוצרי נסיעות ואו ספא ועוד. כל ההכנסות מרכישת המארזים מועברות לפעילות העמותה. לדוגמא והרחבי על מארזי החג בלינק

דוגמה נפלאה נוספת מארזי חג של עמותת אנוש שפועלים לשלב אנשים שמתמודדים עם מגבלה נפשית, באופן שמאפשר להם לקבל הכשרה וכלים שיעזרו להם להשתלב בתעסוקה בשוק. במקרה הזה, הרווח ממכירות המוצרים, מועבר ישירות למתמודדים כתגמול על עבודתם ומהווה מקור הכנסה נוסף.

כמובן שניתן לרכוש מוצרים של חברות ומותגים שמשתפים פעולה עם ארגונים ועמותות שונות ומכספי המוצרים שתרכשו למתנות החג יועברו תרומות למטרות חיוביות שונות כמו למשל מבחר מארזי חג וכלים מובחרים של ארקוסטיל שיועברו לטובת בית איזי שפירא שפועל לסייע לילדים ובוגרים עם מוגבלויות.

בבית הקפה וחנות הוינטג' הייחודית שהקימו שתי נשים יקרות במטרה לגייס כסף לטובת חולי לוקימיה תוכלו למצוא מעבר לקפה טוב גם חפצי נוי ואומנות ייחודיים שעוצבו על ידי אומנים שתרמו אותם במיוחד לטובת פעילות העמותה להתרשמות מהמוצרים ולפרטים נוספים בלינק מתגייסים למען חולי לוקימיה

ויש מי שירצו להתחדש בשעון חדש לפסח או לרגל שעון הקיץ ( או סתם כך) ועל הדרך יוכלו לסייע להצלת חיות הבר באפריקה מדי שנה חברת Casio משיקה דגם של שעוני G-shock למען הצלה של חיה אחרת, ושנת 2019 מסתמנת כשנת הנמר, ולכן החליטו בחברה להעביר מהכנסות המוצר המעוצב הייחודי לטובת שימור נמרי הפרא בקניה. מחקרים אקולוגיים בוחנים את האינטראקציה בין חיות הפרא לבני האדם באזור ניירובי, הבירה, ובצפון הארץ, והמסקנות משמשות את פעילי העמותה לקידום פתרונות ליצירת סביבה טובה יותר לכלל.

G-shock למען חיות הבר

הדגם הייחודי נוצר בהשראת הנמר, כאשר מבנה השעון שחור והרצועה מעוטרת בהדפס מנומר בצבעי שחור צהוב, כולל חבק ביטחון לרצועה ממתכת אל-חלד, עליו מוטבע הלוגו של WLP – העמותה לשימור חיות הבר. השעון, ממודל GG-1000, עמיד בלכלוך ובוץ, בזכות אטמים מיוחדים, ומכיל מצפן דיגיטלי ומד טמפרטורה מובנים. השעון מעוצב כך שגם תחת התנאים הקשים ביותר, תהיה למשתמש גישה קלה ביותר לכל המידע החשוב. עלות השעון הייחודי 1499 ש"ח וניתן לרכוש אותו באחד מסניפי רשת ג'נטלמן ברחבי הארץ.

תגיות

לתמיכה בפעילות האתר

₪6,102 גויסו מתוך ₪50,000

–אנא השאירו מספר טלפון באזור "תגובה" על מנת שנוכל לחזור אליכם לתמיכה לא מקוונת–

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪5.00

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית. במהלך 2018 כתבה באופן שוטף חדשות טובות במדור באתר Mako. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat