נותנים תחפושת ומקבלים גלידה!

מה ילדים אוהבים? גלידה! ומה עוד? להתחפש בפורים. אבל להרבה מאוד ילדים בישראל אין כסף לרכוש תחפושות חדשות ולכן החליטו ברשת הגלידות גולדה להירתם למשימת איסוף תחפושות למען ילדים שאין להם וכדי לומר להם תודה, עבור כל תחפושת שתובא לאחד מ-60 הסניפים של הרשת הפרושים ברחבי הארץ יעניקו בסניף גלידה במתנה!

היום רשמית נכנס חודש אדר ולפי המצווה יש להרבות בשמחה ואין ספק שמדובר ביוזמה שתשמח הרבה ילדים ומשפחות בישראל. שיתוף פעולה מיוחד ויוצא דופן בין ארגון פתחון לב –ארגון א-פוליטי וללא כוונות רווח, שנוסד ב- 1998 ופועל לשבירת מעגל העוני הבין-דורי בישראל. הארגון מסייע למעל כ- 160,000 נפשות מדי שנה ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום.

שיר אלמליח הדוגמנית פרסמה בסטורי שלה

אז למרות שיש ציניקנים, שכבר לקחו את הבחירות בפעם השלישית לכיוון המשפט הידוע "פעם שלישית גלידה" כי הרי אין ספק, שצריך להמתיק את הגזירה והמציאות הפוליטית התקועה משהו באיזשהו אור חיובי, אבל במקרה הנ"ל, ללמד את הילדים לתרום ולעשות מעשה טוב גם זוכה לתמורה לא רעה בכלל, וגם הרעיון החינוכי של משמעות הבחירה מקבל משמעות חדשה. כך במקרה שלהם תישאר רק התלבטות אחת להחליט איזה טעם גלידה לקחת.

בתמונה יהלי מיכאל,בן ה-7 תרם תחפושת של ספיידרמן ושל סמי הכבאי בסניף גולדה ברמת השרון

לדברי טל ליאור מנהלת רשת גולדה "התרומה לקהילה היא ערך שבו אנו רואים חשיבות רבה וכדי לתרום בעצמנו וגם לעודד את רוח התרומה בקרב הקהל הגדול שלנו, חברנו לארגון פתחון לב ותוך שלושה ימים בלבד מהרגע שעלה הרעיון יצאנו לפעילות. החל מה-11/2 הצבנו עמדות ייעודיות בכל סניפי הרשת ועד כה כבר נאספו כ-300 תחפושות,שהבולטות בהם גיבורי ילדים כמו ספיידרמן, סמי הכבאי, נסיכות מהאגדות, מיקי מאוס וגם שלל של אביזרים שונים.

גם מובילי דעה וכוכבי ילדים נרתמו להעביר ולשתף את היוזמה והעלו פרסומים בעמודי האינסטגרם שלהם לצד פרסומים שהפיצה הרשת ברשתות החברתיות ובסניפים.

טל מוסרי כוכב הילדים פרסם בסטורי שלו
0 0 vote
Article Rating

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close