הבית להוריםחדשות טובות

פעילות משפחתית בזמן הסופה

כשהסופה “כרמל” בחוץ, הטמפרטורות יורדות ובחלק מהערים ביטלו את הלימודים, מתבקש לחפש פעילות ביתית במקום חמים ונעים. ב”מהותי” מקבוצת אריסון החליטו לרכז את כל פעילויות האונליין החינמיות שלהם למקום אחד, כדי לאפשר קיום של פעילויות מגבשות ומהנות יחד מבלי לצאת מהבית.

באתר האונליין של מהותי אפשר למצוא מספר פעילויות המתאימות לכל המשפחה:

זמן משפחתי’ –  אפליקציית אונליין חינמית וקלה לתפעול, עם משחקים משפחתיים מגבשים וקלילים, דרכם אנו לומדים להכיר קצת יותר טוב את עצמנו וגם את בני המשפחה האחרים. 

ב”זמן משפחתי” תוכלו ליהנות מ-5 משחקים שונים: המשחק “שאלה בהפתעה” יפתיע אתכם עם שאלת התבוננות שגם תעניק לכם נקודה, משחק “ההעדפות” ייתן לכם הצצה לדמיון והשוני בין בני המשפחה, “מי במרכז” ייבחן כמה אתם מכירים אחד את השני, “הדיג’י” יקפיץ לכם שירים לפי האסוציאציות שלכם והמשחק “מתאים” יסב את תשומת ליבכם למה שחיובי וחביב במשפחה.

מיינדפולנס הורים וילדים – מהותי בשיתוף עם אפליקציית my Medi, מזמינים אתכם לסגל הרגל – לקחת רגע, להיפרד מהמתחים ולמלא את הגוף באהבה, בעזרת סרטוני מיינדפולנס בהדרכת מיכל ינאי.

לתרגול מיינדפולנס יתרונות רבים וכשמתחילים בגיל צעיר רוכשים כלים מעולים להתמודדויות כאלה ואחרות בחיים. הילדים לומדים להכיר את התחושות והמחשבות שלהם, ולבחור איך להתייחס אליהן. התרגול מסייע לוויסות חושי, הפרעות קשב וריכוז, העלאת ביטחון וערך עצמי, מציאת אושר פנימי שלא תלוי בדבר, הפחתת מתחים או חרדות ושיפור מצב הרוח.

שעת סיפור מהותית – סדרה של 23 פרקים המיועדים לילדים בגילי 3-7, וכוללים סיפורים נפלאים, מצחיקים, מרגשים ומהותיים שמוגשים על ידי מיטב המספרים: דנה דבורין, משה פרסטר, תמי בראון אלקלס, הדס לייבוביץ והילה צור. הסיפורים ל’שעת סיפור’ נבחרו כך שיהיה בהם תוכן שילמד את הילדים כל פעם משהו חדש, יסייע להם לגלות את הכוחות הייחודיים שבהם, ויזכיר להם שוב ושוב שכל אחד מהם הוא יחיד ומיוחד.

בנוסף לסיפורים לקטנטנים, הוסיפו במהותי פרק בונוס מיוחד להורים, ובו הסופרת מיריק שניר מדברת על כתיבה לילדים.

מרכז מהותי מקבוצת אריסון הוא מרכז פעילות חווייתי, העוסק בהתפתחות אישית והיכרות עם העצמי, באמצעות שימוש בכלים ייחודיים, אינטראקטיביים ומהנים. חזון המרכז הוא העמקת המודעות העצמית וקידום האני הפנימי, באמצעות דרך חיים חיונית, המובילה לשלום פנימי וסביבתי, ומדגישה את הייחוד של כל אחד ואחת מאתנו.

“מהותי” הינו חלק מארגון מהות החיים, אשר נוסד בשנת 2001 על-ידי שרי אריסון, כחלק מקבוצת אריסון לתועלת הציבור וללא מטרות רווח.

5 1 vote
דירוג הכתבה

צקי טאוט

צקי טאוט - שם עת לקבוצת נסיינים הדוגלים באמינות ומסירת דיווח כנה לצרכנים לטובת הכלל. בחינת המוצרים מתבצעת בהתאם להבטחת המוצר וקהל היעד הרלוונטי לו (גיל, מגדר, תכונות אישיות ותכונות גופניות) ובחינת המוצרים מתבצעת על פני זמן.
Subscribe
Notify of
guest

1 תגובה
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
שני
שני
2 years ago

הלינק לאתר מהותי לא נכון.
צריך להיות:

https://www.mahuti.co.il/online/

וזה לא כתוב נכון, זה מוביל לכאן:

http://-%20https//www.mahuti.co.il/online/

1
0
Would love your thoughts, please comment.x