ניידת הכוכבים שכולה מהלב

לפני שבועיים יצאה לדרכה ניידת מיוחדת במינה – ניידת הכוכבים שמטרתה להגיע לבתי חולים ולשמח באמצעות מה שיש בה ילדים. בתוך הרכב הממותג מסתתר אולפן הקלטות מקצועי שאליו מוזמנים להגיע ילדים ולבחור שירים שהם אוהבים ובעזרת צוות נגנים שמורכב ממתנדבים הם שרים את השיר האהוב עליהם ומקליטים אותו. בסיום הם מקבלים דיסק עם השיר שלהם במתנה אותו הם יכולים לשמוע בכל מקום.

מי שהגו ואפשרו את יצירתה של ניידת הכוכבים הם חברת רפאל נדל"ן ועמותת הכל מהלב בראשות הרב מאיר בלוך. לדברי דוד רפאל, מנכ"ל ומייסד "קבוצת רפאל נדל"ן: "חיפשנו דרך לעשות יותר עבור ילדים חולים ואנשים בכלל ופניתי לרב בלוך שאני מכיר בעקבות פעילות העמותה שלו והתרומה שלי להם והוא הציע את הרעיון של הניידת. מיד התחברנו לרעיון והתגייסנו לטובת המשימה. רכשנו רכב ועיצבנו אותו שיוכל להיות גם נייד וגם אולפן הקלטות מקצועי לכל דבר"

"להפוך את הילדים לכוכבים ולהשכיח מהם את החולי לכמה שעות"

"אנחנו יודעים שלמוזיקה יש השפעה גדולה על מצב הרוח של אנשים," הוא מסביר "מוזיקה גורמת לנו לחייך להירגע, להתרגש וגם לחבר אותנו לצד הרגשי. במקרה של אנשים שמתמודדים עם מחלות שונות כמו סכיזופרניה, כאב, דמנציה, וכד' ובנוסף, מעבר לשיפור הנפשי שחל אצל חולים המטופלים במוזיקה, מחקרים מצאו כי מוזיקה באמת עוזרת לאנשים להילחם במחלות מסכנות חיים כמו סרטן וגם להחלים". 

דוד-רפאל-גיל-ססובר-והרב-מאיר-בלוך

"חשבנו איך אפשר לשמח אנשים" הוא נזכר, "לא הכל בעולם זה כסף. ואחרי שאנחנו נלך לעולמינו, לא ניקח איתנו לקבר כלום. ולכן אני מאמין שכל אדם שחי צריך לעשות כל מה שהוא יכול כדי לעזור ולשמח אנשים אחרים – יש הרבה מאוד אפשרויות לסייע ואנחנו תורמים לארגונים אבל רצינו לעשות משהו נוסף ובעזרת הניידת אני מקווה שהתחלנו משהו שיצרף אליו עוד תורמים שיוכלו לצרף ניידות נוספות. כי יש הרבה מחלות שבהם ילדים חולים ומלבד הילדים יש גם את ההורים והמשפחות שלהם שגם סובלים וזקוקים לשמחה".

דוד-רפאל-והרב-מאיר-בלוך-בניידת-השמחה

"הילדים שכבר הגיעו לניידת והקליטו שירים לקחו אותם איתן וכל פעם כשהם מקשיבים לשיר שלהם הם גם נזכרים ברגשות השמחים שהיו להם כשהם שרו, גם שומעים את המוזיקה שהם אוהבים וחווים את הרגשות השמחים שהיא מייצרת עבורם וגם מרגישים קצת כוכבים ויכולים קצת לשכוח מהמחלה. הזיכרון הזה הוא מאוד חשוב להתמודדות ובזכות השיר והחוויה החזקה יש להם עוגן לחזור אליו ולהיזכר ובאותו הזמן גם להסתייע במוזיקה"

הרב מאיר בלוך מקדיש את חייו לעשיית טוב ולהבאת שמחה לילדים ולחולים ואני גאה שזכיתי לסייע לו להגשים חלומות לילדים שהכי זקוקים לכך. זו הניידת הראשונה, אבל אנחנו שואפים לגייס עוד תורמים על מנת להרחיב את הפרויקט הזה לארבע ניידות שתסענה ברחבי הארץ ותבאנה שמחה לילדים רבים ככל הניתן".

לראשונה בישראל ניידת השמחה ,שיעבור ביין בתי חולים ובתייהם של הילדים החולים ,עם ליצן רפואי ,וחדר הקלטות משוכלל כל ילד יקבל דיסק וקליפ ללא עלות הניידת נרכשה ונתרמה על ידי מנהל אגודת הידידים מר דוד רפאל ,מחברת קבוצת רפאל נדלן ,ותודה למר דורון קינן מקינן קמפינג ואנרגיה ,על הסבלנות והשירות בבניית הרכב,פרטים נוספים בהמשך,לילדים שרוצים להקליט את עצמם בניידת שיפנו למשרדי הכל מהלב❤1700556617

פורסם על ידי ‏הכל מהלב – hakol mehalev‏ ב- יום חמישי, 18 ביולי 2019
0 0 vote
Article Rating

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close