חדשות טובות

משלוחי המנות של עילאי

עילאי רווח אשכנזי, בן ה-9 סבל לפני שנתיים מהתקפת סינוסיטיס והיה מאושפז כ -10 ימים  בבה"ח שניידר בפתח תקווה. בעקבות הסיוע שקיבל בבית החולי החליט שהוא רוצה לתת חזרה מעצמו ובשנה שעברה יחד עם אמו אתי אשכנזי הכינו 120 משלוחי מנות עבור הילדים ואנשי הצוות בסטאר לייט בבה"ח שניידר.

בעמוד הפייסבוק של עילאי הוא כתב בשנה שעברה: "אני זוכר שמאוד שימח אותי לקבל מתנות קטנות מכל האנשים הטובים שמתנדבים בבית החולים, זה עשה לי שמחה בלב. כשהשתחררתי מבית החולים אמרתי לאמא שלי שאני רוצה לתת מתנות לילדים החולים, כי זכרתי איזה כיף זה עשה לי."

מוצרים למשלוחי המנות בשנה שעברה

לדברי אתי "לעילאי יש נתינה גדולה וזה משהו שהוא רוצה לעשות כל שנה. אנחנו מגדלים אותו מאז שהוא נולד על ערכים של נתינה והערכה לזולת. השנה עילאי החליט שהוא רוצה לתרום לחיילים ויחד עם עו"ס נושמים לחיילים בנתניה ועמותת ניצוץ שסה"כ מלווים כ- 60 חיילים שלהם אנחנו נעניק השנה את המשלוחים."

את הפעולה המקסימה הזו כינו בני המשפחה של עילאי מיזם "אור עילאי" וצירפו אליה גם את נועה אחותו הגדולה. בדף נחיתה שהקימו לטובת הפעילות


אתי מוסיפה "רכשנו 60 שקי כביסה גדולים בעזרת תרומות שקיבלנון שאותם אנחנו מתכוונים למלא במגבות מחברות פנקסים ועטים שכבר קיבלנו ונמשיך למלא את השקים בחטיפים מני מתיקה וגם מוצרים שיכולים לשמח חיילים וחיילות כמו גרביים/כובעים/ואפילו חומרי קוסמטיקה /טואלטיקה וטיפוח.
פרסמנו בפייסבוק ופורסם באתר חדשות נתניה ומופץ בין חברים משפחה ותורמים שתרמו בשנה שעברה "

את התרומות /המוצרים ניתן להעביר עד ל25-2-2021 לברוש 17 אורנית המשלוחים יחולקו לחיילים ב 2 למרץ. אתי אשכנזי 052-4426868 או בPay Box בלינק אור עילאי למען חיילים"


5 2 votes
דירוג הכתבה
תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close