מעולם לא היה פשוט יותר לתת

אומרים שהעולם שייך לצעירים…ואומרים גם שהצעירים עסוקים בעיקר בעצמם ….אז אומרים! שיתוף פעולה חדש בין טכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת ואפליקטיבית של Pepper Pay, לבין ארגון לתת יאפשר לתורמים צעירים חדשים להירתם לקראת חג הפסח למען המטרה החשובה של הישיבה סביב שולחן החג.

אין מי שלא מכיר את ארגון לתת בישראל. הארגון המופלא שמהווה גג לכל עמותות חלוקת המזון לנזקקים בישראל שפועל מאז 1996 . במהלך ימות השנה פועל הארגון בשלוש חזיתות במטרה להרכיב סלי מזון הכוללים מוצרי בסיס כמה שיותר בריאים ואיכותיים לטובת חלוקה למי שידם אינה משגת.

צחי נגלר מנהל פיתוח עסקי בארגון לתת

"הרכבת סלי המזון מתאפשרת בשלוש דרכים" מסביר לי צחי נגלר מנהל הפיתוח העסקי בתת: "בראש ובראשונה אנחנו פועלים להציל מזון- חקלאים ויצרנים שתורמים לנו את הסחורה העודפת במקום שתיזרק- אץ הסחורה אנחנו מקבלים ללא תשלום אך על מנת לאסוף אותה ולשנע אותה לנקודות ברחבי הארץ, אנחנו מפעילים מערך תפעול שלם של מתנדבים. בנוסף אנחנו מקבלים תרומות של מוצרי מזון רבים כמו מזון יבש או קופסאות שימורים וכד' ובנוסף אנחנו מקבלים תרומות כספיות מתורמים – חברות, ארגונים והרבה אנשים פרטיים שבאמצעות תרומתם אנחנו יכולים להשלים את רכישת המזון החסר ולתפעל את מערכי החלוקה"

הירתמות אפליקציית התשלומים Pepper Pay לטובת לתת מאפשרת לצעירים רבים שהורידו את האפליקציה ועושים בה שימוש קבוע לצורך העברת תשלומים שונים גם לתרום השנה ארוחת חג לפסח.

אפליקציית Pepper Pay פתוחה לכלל לקוחות הבנקים והשירות חינמי. למי שלא הוריד את האפליקציה כל מה שנדרש הוא להוריד את האפליקציה פעם אחת ולבצע הרשמה. להזין פרטי אשראי ופרטי חשבון הבנק ומאותו הרגע אפר להעביר ולקבל כספים בקלות. על מנת לתרום סל דרך האפליקציה יש להיכנס ללשונית "תרומה לארגון לתת" הנמצאת בעמוד הבית של אפליקציית Pepper Pay, לבחור את הסכום אותו תהיו מעוניינים לתרום וללחוץ אישור. וכך, תוך שלושה קליקים יהיה ניתן לתרום ארוחות בעלות 60 ₪ לארוחה, לסייע למטרה חיובית בקלות ונוחות ולקבל הרגשה טובה, מבלי לצאת מהבית ומכל מקום בעולם.

לתרום בשלושה קליקים בלבד

"האפשרויות לתרומה ולהתנדבות בארגון מגוונת מאוד אך בכל פעם כשעולה רעיון כמו הרעיון החדש לשיתוף הפעולה עם Pepper Pay אנחנו מברכים אותו באהבה.

לירן באני מנהל השיווק של Pepper Pay צילום כפיר סיון

"הרעיון עלה מתוך חשיבה שלנו לעזור לגייס כסף למשפחות נזקקות מספר לי "לירן באני מנהל השיווק של Pepper Pay "כמי שמייצר ומציע מוצרים מתקדמים בשוק התשלומים דרך אפליקציית תשלומים לדור הצעיר ולדור אחריו הצלחנו לחבר את הטכנולוגיה גם כדי לסייע לגיוס תרומות לקהילה. דרך האפליקציה זה מתאפשר בצורה מהירה ומידית".

נגלר מציין שהפנייה לדור הצעיר היא פנייה חדשה ומבורכת שמתאפשרת גם הודות לטכנולוגיה וגם בזכות היכולת לתרום גם סכומים קטנים יחסית של 60 ש"ח שצעירים יכולים בהחלט לעמוד בהם. ממה שנראה כרגע יש היענות יפה וזה בהחלט מדגים את הרצון של הדור הצעיר להתגייס ולתרום גם"

על פי ההערכות, שיתוף הפעולה של לתת ו-Pepper Pay עשוי לסייע מאוד למאמץ הכולל של לתת לגייס 190,000 ש"ח לכ-160,000 ארוחות חג ולסייע בהשגת היעד של הארגון, לדאוג לארוחה לכל מי שזקוק לכך.

https://l.payapp.co.il/2HW6Kwp

סל הפסח ביסודו יכיל את המוצרים הבאים: עוגיות בוטנים 200 גר', שימורי חומוס גרגירים, שימורי אפונה וגזר, 2 שימורי טונה, 1 ליטר שמן קנולה, בקבוק יין /מיץ ענבים, 2 ק"ג אורז, 2 חב' מצות 500 גר',
קטניות חומוס 500 גר', קטניות עדשים ירוקות – 500 גר', שימורי תירס, רסק עגבניות 100 גר', קמח תפוחי אדמה 400 גרם, ממרח תמרים 450 גרם, עוגיות בוטנים כשל"פ 200 גרם.

אין ספק מדובר בסל מאוד בסיסי שעבור משפחות רבות מהווה שמחה גדולה -תרומת סל כזה כמעט ולא מורגשת בכיס של הרבה מאוד אנשים וצעירים ולעומת זאת ההרגשה הטובה שהתרומה הזו יכולה ליצור עבורכם היא אדירה- זה בדיוק גם מה שאומר הפרופ' דן אריאלי.

תגיות

לתמיכה בפעילות האתר

₪6,102 גויסו מתוך ₪50,000

–אנא השאירו מספר טלפון באזור "תגובה" על מנת שנוכל לחזור אליכם לתמיכה לא מקוונת–

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪5.00

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית. במהלך 2018 כתבה באופן שוטף חדשות טובות במדור באתר Mako. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close
WhatsApp chat