חדשות טובותצרכנות חברתית

התכשיטים שממשיכים את החיים של האופניים!

בחיים לא תאמינו ממה התכשיטים המגניבים האלה עשויים- ועוד יותר מה הם מסמלים!

העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים: אלה שברגע שהם פוגשים במשבר עוצרים הכל והסוג השני שרואה את המשבר, מרגיש אותו וממשיך להתקדם ולנסות לעבור אותו. האתגרים פוגשים את כולנו בשלבים שונים בחיים. לפעמים הם תלויי גיל או מגדר ולפעמים תלויי מציאות משפחתית או תעסוקתית. ההבדל הגדול בין שני סוגי האנשים כמעט תמיד תלוי ביכולת להבין את הסיטואציה ולזכור שיש עולם מעבר למשבר.

אילן מור

אילן מור, בן 44 מתל אביב, התמודד לפני שנה עם משבר בעקבות החלטה לעזוב עסק שהקים במו ידיו ובו עבד 12 שנה. האהבה שלו לרכיבת אופניים מאז שהיה ילד הטביעה בו את הצורך להמשיך לפדל גם כשקשה ולכן החליט להתקדם לאתגר הבא בחייו ולהקים עסק שיכול להזכיר לאנשים את ההמשכיות הנצחית של החיים ואת הכוח להמשיך לדווש.

הוא החליט לקחת חלקי אופניים שיצאו משימוש -שרשראות /צמיגים/פנימיות/גלגלים וכד' ובמקום לתת להם להחליד לעשות מהם תכשיטים מעוצבים שמזכירים לכל מי שילבש אותם "להמשיך הלאה"

פשוט להמשיך לדווש!

תליון שרשרת אופניים ממוחזרת בעיצוב מיהלום קינטי

"החיים הם כמו רכיבה על אופניים וידעתי שאנחנו חייבים להמשיך לדווש ולדחוף קדימה, למרות שזה הרגיש כאילו אני עומד מול מדרון תלול מאוד. אבל הייתה לי מוטיבציה. ומשאבים פנימיים. היו לי את הלב, המוח והשרירים ולא פחדתי ליפול" מספר מור "מי שנופל וקם חזק הרבה יותר מזה שמעולם לא נפל. אז המשכתי הלאה. וקראתי לחברה בשם keepe.bike שזה כפל משמעות- כי אנחנו גם שומרים על האופניים כשאנחנו עושים שימוש בחלקים במקום לזרוק אותם וממשיכים לתת להם חיים, וגם Keepe הוא קיצור של המשך דיווש שזה המסר העיקרי מאחורי הכל"

Keepe הוא קיצור של המשך דיווש

התחלתי לחפש מעצבים שיוכלו ליצור מוצרים עבודת יד ומעוצבים, תכשיטים כמו צמידי Steampunk וצמידים לאופניים, שרשראות, טבעות מחזיקי מפתחות ויצירות אחרות שמפחיות חיים חדשים בחלקים של האופניים, והתגובות שקיבלתי הוכיחו לי שזה עושה את ההבדל. אנשים מתחברים מאוד למסר האידאולוגי ולחומרי הגלם

בימים אלה מושקת באתר הקולקציה החדשה אחרי 4 חודשי פיילוט מוצלחים שנמכרו בהצלחה ברחבי העולם ואילן מחפש את האתגרים הבאים לכבוש עם האפשרויות האינסופיות שיש לחלקי האופניים המיותרים להציע.

טבעת מצמיג וחלקי שרשרת
מחזיק מפתחות מצמיגי לאופניים

אז אם אתם משתייכים לחלק של האנשים שלא עוצרים וממשיכים קדימה, או אם אתם אוהבים אופניים יש לכם הזדמנות מיוחדת לרכוש את המוצרים המיוחדים מהאתר וגם לתרום באמצעות הרכישה שלכם דרך הלינק למרכז האימון והדרכת האופניים"המסלול" מבית עמותת "חץ מטרה" שהוקם ב2015 מההבנה כי חיבור של ילדים ונוער לרכיבת אופניים יחבר אותם לפעילות פיזית, התמודדות מול אתגרים, חיבור לטבע ויצירת אינטראקציות חברתיות מעצימות.

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x