חדשות טובותצרכנות חיובית

כביסה בימי קורונה

אם עוד לא רכשתם מתנה לפסח הנה רעיון מקסים ברוח הצרכנות החיובית!

אין בכלל ספק שאחד מהדברים שיש לכולנו בבית עכשיו בכמויות גדולות והולכות הם הרים של כביסה. מי יותר ומי פחות, בין אם לבשנו שבוע שלם את אותה הפיג'מה ובין אם לא, אם יש משהו שבימי הקורונה מצטבע בנוסף לכמות החולים ולמינוס בבנק זו כביסה. ואם בימים רגילים יש מכבסות שפזורות ברחבי הערים ואליהן ניתן להגיע ולכבס את הבגדים הרי שבימי סגר ועוצר אפילו הפעילות החיונית הזו נמנעת. לכל אלה מתווספים אנשים שגם בימים רגילים פעולת הכביסה לא קלה עבורם והם מסתייעים בסיוע של אדם חיצוני – כמו קשישים ואנשים עם מוגבלויות וכמובן שבימים אלה גם למי שמצויים בבית ועובדים מסביב לשעון כמו רופאים ואנשי צוות רפואי בוודאי אין כרגע דקה לכבס או לקפל.

ולכן מרגשת במיוחד ההירתמות של אחת מהחברות הישראליות הצעירות והבועטות שמציעה שירוי כביסה מקוונים במשלוח איסוף והחזרה מהבית אל הבית ומי ייתן וחברות רבות נוספות ירתמו אף הן כמוהן.

בשבועיים האחרונים פועלת חברת כביסי (kVisi), החברה המובילה בארץ לשירותי כביסה מקוונים בשילוב איסוף והחזרה לבית הלקוח החליטה הודיעה על תרומה של שרותי כביסה ושליחתה עד הבית בחינם למאה רופאים שמתמודדים בחזית של משבר הקורונה – בשיתוף עם עמותת "אמץ רופא". בנוסף, מציעה החברה לכלל לקוחותיה לאמץ רופא.ה על ידי תרומת כביסה לרופאים העומדים בחזית. ניתן לתרום שובר על סך 99 ₪ עבור – 9 ק"ג כביסה או שובר בסכום 165 ₪ עבור 15 ק"ג כביסה. על כל שק של 9 ק"ג כביסי תעניק חינם 2 ק"ג נוספים ועל שובר של 165 ₪ תעניק 4 ק"ג.

בנוסף החליטה החברה להוסיף לתרומות הרבות לרופאים, גם תרומה של חמישים שוברי כביסה בשווי של 150 ₪ לשובר עבור קשישים בודדים בגבעתיים בשיתוף אגף המתנדבים בעיריית גבעתיים. אוכלוסיית הקשישים היא האוכלוסייה הנמצאת בסיכון הגבוהה ביותר וצריכה לשמור על היגיינה מרבית הכוללת גם כביסה לעיתים דחופות. רוב הקשישים זקוקים לעזרה במטלה לא פשוטה זו. לפרטים נוספים ותרומה בעמוד הייעודי

כביסי פועלת בערים תל אביב, רמת גן וגבעתיים ולאחרונה הודיעה על הרחבת השירות גם להרצליה ובעתיד הקרוב לערים נוספות.

דני זלזניאק – מנכ"ל משותף של כביסי

לדברי דני זלזניאק – מנכ"ל משותף של כביסי " בעקבות משבר הקורונה, יש פגיעה משמעותית במכבסות. בעיקר בכאלה שאינן מספקות שירותי משלוחים. בכביסי, למרות שיש ירידה בשירות הגיהוץ, אנו רואים עליה בהזמנות של ניקוי שטיחים, ספות ושמיכות. בנוסף אנשים מזמינים יותר כביסה וקיפול כדי להתמודד עם העבודה מהבית במקביל לאחזקה השוטפת של משק הבית והילדים. "

כביסי, המספקת את שירותיה לאלפי צרכנים כבר למעלה משנתיים, משלבת את עולם השירות לפי דרישה (On Demand) עם עולם הכלכלה השיתופית (Sharing Economy) כדוגמת אובר או אייר-בי-אנד-בי, וכיום היא ספקית שרותי הכביסה לסקטור הפרטי הגדולה בישראל מבלי שתהיה בבעלותה אפילו מכבסה אחת. באמצעות מערכת תפעולית ממוחשבת ומתוחכמת היא עובדת עם המכבסות המובילות לביצוע הכביסות על פי בדיקות ההתאמה המדוקדקות ביותר, תוך שמירה קפדנית על איכות השירות. 

השירות של כביסי פועל בתל אביב, רמת גן וגבעתיים. לאחרונה החלו לעבוד גם בהרצליה ובקרוב יתרחבו לערים נוספות בארץ וגם למזמינים הרגילים בימים אלה ניתנת הטבה בהעלאת טמפרטורת הכביסה מ30 ל35 מעלות ללא עלות.


0 0 vote
Article Rating

תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close