חדשות טובות

ט"ו באב, ט"ו Love, ט"ו Gether

אתמול בערב נחשפתי לפוסט מרגש במיוחד-בפייסבוק. מודה שבחודשים האחרונים אני ממעטת לחשוף את עצמי לפוסטים שלא בוודאות קשורים לתוכן חיובי ומופצים בוואטסאפים או בקבוצות-הפוסט החל במילים עם ישראל חולה, חולה מאוד- לא התחלה מנבאת טובות לכאורה, אבל התמונה הראשית והנושא כבר הבהירו לי מראש שמדובר בתוכן חיובי שכדאי להמשיך לקרוא.

היוזמה של גיל ססובר- בפוסט https://www.facebook.com/gilsassover/posts/1153754145007487

יוזמות שונות על פעולות מעוררות אהבה, מסוקרות אצלנו לא מעט. ועם זאת, הן עדיין לא הלך הרוח הרווח בארץ, מה שמהווה מבחינתי סיבה מרכזית ואפילו חובה לתת להן במה גדולה ככל האפשר.

מי שעומד מאחורי הפוסט הזה שכבר זכה לעשרות רבות של שיתופים הוא גיל ססובר. השחקן, קומיקאי, איש עסקים ויזם, ואדם מדהים באופן עקרוני כפי שנוכחתי בעצמי בשיחה איתו.

גיל ססובר צילום אילנית דואניאס

מסתבר שלססובר, לא הייתה עד לא מזמן בכלל נוכחות ברשתות החברתיות. "את עמוד הפייסבוק שלי והאינסטגרם פתחתי אולי לפני קצת למעלה משנה כשהתחלתי לעבוד על מופע בשם איפה אתה שהתחלתי להריץ ממש לפני משבר הקורונה שעצר הכל" הוא מספר. "אנשים כל הזמן שאלו איפה אני? , לאן נעלמתי? ואפילו פתחו קבוצות חיפוש ייעודיות בפייסבוק למצוא אותי" הוא מוסיף.

"התעסקתי בכל מני יוזמות ועסקים לא בפרונט ועשיתי הרבה דברים מאוד טובים ומרגשים גם בחו"ל, אבל לפני שנה בערך התחיל לדגדג לי שוב להופיע וחיברתי את המופע הזה שגם מתעסק בשאלה איפה אני , איפה אנחנו כולנו …והוא גם מצחיק וגם רציני וגם משלב מוסיקה…אבל הקורונה הגיעה ואיתה הגיעו הצעות מרגשות אחרות כמו האיחוד של החברים מהקומדי סטור בתכנית הרדיו של צביקה שהובילה לאיחוד טלוויזיוני בזכות השקעה של פרטנר ומאז גם עוד הצעות ורעיונות מרגשים לדברים – מאוד מעניין"

מעבר לכל זה גיל מספר לי שהוא הקדיש וממשיך להקדיש הרבה זמן ללימודים בכל מני תחומים – פסיכולוגיה, כל מני לימודים בעולמות של היהדות והוא אפילו מעביר שיעורים קבועים בקבוצות שהוא מעביר כל יום רביעי בתל אביב ועכשיו מתחיל להעביר שיעור נוסף עם ארגון בימי חמישי כל יום חמישי בערב ססובר ו-4 הילדים שלו מופיעים עם "להקת הפרעת הקשב" שבהם עושים בלייב שיחה על פרשת השבוע ב20:30 והרבה אנשים מגיבים ומשתתפים בלייב"

ומה הוביל אותך להעלות את הפוסט אתמול?

"אני מאוד אוהב את העם שלנו, והוא חשוב לי. ואני חווה ורואה מה שקורה בחוץ באי נחת בלשון המעטה. במוצ"ש צפיתי בחדשות וראיתי את ההפגנה ושוטרים על סוסים ואנשים בלי מסיכות צועקים מקללים וזה גרם לי לחשוב והחלטתי שאני רוצה להביא פרספקטיבה אחרת. מאזנת, אוהבת ומאחדת והיות ואנחנו היום בראש חודש אב ובתקופה לא פשוטה מבחינת לוח השנה העברי שאוטוטו יציין את חורבן בית המקדש השני בגלל שנאת חינם- החלטתי לקרוא לאנשים לבוא לאהוב יחד בחג האהבה העברי"

ומה קורה מאז?

"האמת היא שזה מאוד מרגש" הוא אומר. "מתחילה להתגבש הפקה של ממש לטובת העניין, אנשים משתפים ופונים מציעים רעיונות ועזרה, מצלצלים ומאוד מתלהבים – זה מאוד חדש לי כל העניין הזה – כמו שאמרתי לך אני לא ממש עשיתי אף פעם עניין בפייסבוק אז זה כיף לי לחוות שהפוסט עם היוזמה הזו הופך לויראלי בתקופה שאנחנו ממש צריכים את המסרים המאחדים והחיוביים. חברים מהתעשייה פונים ומציעים לתרום- להופיע ואנחנו מתחילים להפיק את העניין על אמת"

נשמע שיש למה לצפות!

4.7 3 votes
Article Rating
תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close