חדשות טובות

דווקא עכשיו ילדים צריכים להתמקד במספרים!

השהות הממושכת בבית והעדכונים התכופים ממערכות החדשות אודות מניין החולים , מחלימים והשוואה למספרים במדינות אחרות וכמובן העיסוק בנושאים הכלכליים מעמיקה אולי יותר מתמיד את הצורך הגדול בהבנה במספרים. אחרת אי נוכל להסביר לילדים מה הסיבה שבגללה כולנו יושבים בבית? ואיך נוכל להסביר למה זה חשוב? גם ראש הממשלה בפניה היומית שלו לציבור מדבר במספרים ואולי זאת בדיוק ההזדמנות לחבר את הילדים לאחד מהמקצועות החשובים ביותר?

הורים רבים שילדיהם נמצאים בבית ובמקום ללמוד, מבלים אפילו יותר מתמיד במסכים, אולי קיוו שהלמידה מרחוק תכניס בהם לפחות קצת ידע ולא כל הזמן הפנוי ילך לאיבוד. וכעת כשהלמידה מרחוק הופסקה דקה אחרי שהחלה, העיסוק במספרים כאמור, הוא חשוב אולי יותר מתמיד. ולכן ההחלטה לפתוח את הלימודים המכוונים באתר הום סקול ללא עלות עד לאחר חג הפסח, היא בשורה של ממש.

האתר מציע קורסים אינטרנטיים (למידה מרחוק) במקצוע החשבון לכיתות ד’-ה’-ו’, בעברית ובערבית, הכוללים לימוד של כל החומר + תרגול רב, תוך התאמה מלאה לחומר הנלמד בכיתה בבית הספר. בעלות שיכולה בהחלט להחליף מורה פרטי 49 ש”ח לחודש / 33 במנוי ל-12 חודשים. אך בימים אלה כשכל המשק במשבר הוא מציע את השימוש בו ללא עלות!

דני באומן מייסד אתר הום סקול

דני באומן, בן 50 מתל אביב, נשוי, אבא לליהי (14) שירה (11) ועילאי (8). הקים את האתר לאחר שהרצה מעל 20 שנה בתחום הכלכלה במוסדות אקדמאים שונים. “זיהיתי שניתן לייעל את תהליך הלמידה באופן כזה שהסטודנטים יפנימו את חומר הלימוד בזמן קצר משמעותית מזה שהיו רגילים אליו. לאחר הקמת מיזם בתחום לימודי האונליין לסטודנטים, ראיתי צורך מאד גדול לפתח את תחום לימודי האונליין גם לילדי דור ה- Z.”

אתר home-school מאפשר ללמוד ולתרגל את כל חומר הלימוד מא’ ועד ת’ בסרטונים קצרים וממוקדים, ע”י טובי המורים ובצורה יעילה מהבית, זמין 24/7. את התכנים באתר home-school כתב ד”ר רן יחיאלי – בעל ניסיון של 25 שנים בתחום הוראת המתמטיקה, מרכז הכותבים של ספרי השבחה ומרכז תחום המתמטיקה של רשת אנקורי. באומן מסביר עוד כי “התכנים באתר מותאמים לתכני משרד החינוך. הקמנו בנוסף אתר דומה לילדים במגזר הערבי לאחר שהבנו שיש צורך גדול לנושא גם לאוכלוסיה זו.”

ולמה החלטת לפתוח את השירות לילדים כעת לחינמי? “עכשיו כשמערכת החינוך ביטלה את הלימודים מרחוק והילדים יושבים בבית מול המסכים ללא תכנית מובנית, יש להם אפשרות דרך המערכת שלנו ללמוד, לתרגל ולהתקדם בחומר הלימוד בצורה היעילה ביותר האפשרית, בסרטונים קצרים וממוקדים שזו הדרך בה הם מתנהלים ורגילים אליה ביום יום, מהמחשב, מהטאבלט או מהנייד בקצב ובזמן שלהם.”

איך ניתן להפעיל את התכניות באתר בחינם? “פשוט נכנסים לעמוד הבית ולוחצים על כיתת הלימוד ומתחילים ללמוד…”

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x