תובנת בוקר

“דבר אינו נצחי, מלבד השינוי.” ~ הרקליטוס,

אתמול הייתי בסדנת התפתחות אישית והעצמה של הזדמנויות לשינוי , איך לצאת ממרוץ העכברים וכיצד לפתח תודעה מנטלית חזקה. חלק מהידע שהועבר כבר למדתי וחוויתי בעבר ואפילו פיתחתי את זה ברמה האישית והמקצועית.

אתמול הייתי בסדנת התפתחות אישית והעצמה של הזדמנויות לשינוי , איך לצאת ממרוץ העכברים וכיצד לפתח תודעה מנטלית חזקה. חלק מהידע שהועבר כבר למדתי וחוויתי בעבר ואפילו פיתחתי את זה ברמה האישית והמקצועית.

אבל משהו בזמנים שאתה לומד ומגיעים אליך דברים מקבלים פרספקטיבה אחרת לגמרי .

היום זה היה הרגע הזה שהחלטתי ממש להטמיע את הידע

כשאומרים ידע זה כח – זה לא באמת אומר שום דבר אם ברמת הידיעה שלך אתה לא באמת חי את זה – אז אתה לא באמת יודע – אז לא באמת יש לך כח .

התעוררתי בבוקר עם עוצמה מנטלית חזקה אחרת ממה שהרגשתי עד היום

התעוררתי עם שאלות אחרות וניהול חכם של הרגשות שלי שעד היום נתתי להם די לשלוט לי על השגרה היומיומית.

זה התחיל ביקיצה טבעית ב- 5 בבוקר ( טוב אני תמיד מתעוררת בשעה הזו , אני טיפוס של בוקר שאוהבת להתעורר לחושך ולשקט ולאט לאט לראות את העולם מתעורר לשגרה )

יצאתי לריצת בוקר שלי הקבועה שהיום הייתה יותר עם מרץ ואנרגיות אחרות, אפילו הנשימות שלי היו מלאות יותר, מורחבות יותר בכניסה לריאות , כאילו משהו התנקה בי ופינה מקום לנשימה אחרת, לאנרגיה אחרת.

חזרתי הביתה למקלחת ותזונה בריאה והתיישבתי לעבוד על המחשב.

כבר יומיים אני מנהלת שיחות טלפון עם אישה אדיבה ונחמדה שנותנת לי שירות מהממם ( זה בפוסט אחר ) ותוך כדי שיחת חולין הרגשנו אחת את השנייה באנרגיה אחרת … והיא הציעה לי לכתוב ולשתף תובנות של בוקר בבלוג שהיא מנהלת .

באותה השנייה ממש שמחתי ויחד עם זאת שאלתי איך היא יודעת? למה דווקא אני? באיזה קטע?

ואז נשמתי לרגע ביני לביני והשתקתי את הפחדים ( כמו שלמדנו אתמול בסדנה )וגיליתי שיש פה הזדמנות  קסומה שהיקום מכוון  אותי בדיוק מושלם .

הרי כבר חודש חברה טובה מבקשת ממני לכתוב לה ואני איכשהו מתמהמהת עם זה , בטענות לעצמי שאני לא מספיק טובה לפרסם את החוויות שלי או לחשוף את  מי שאני , ומי יקרא את זה בכלל, ואת מי זה מעניין ….. והנה זה בא לי מכיוון אחר .

ראשית אני רוצה לתת לכם ידע לשינוי דפוסי אמונות מעכבות בתת מודע …

כשעולה בכם פחד או חרדה מפני משהו חדש שאתם ממש רוצים ומפחדים אז לשאול:

איזה תוצאות אני רוצה?, למה אני לא משיג את התוצאות האלו? ובתשובה הזו שעולה לכם ,

לעצום עיניים, לקחת נשימה עמוקה, להוציא אויר לאט לאט …ולענות – מי מכר לך את הסיפור הזה? האם זו האמת? ולהחליט שאתה מחליט על הרגשות שלך ולא להיפך .

אני מנהל אותך ולא אתה מנהל אותי !!!

תפעלו למרות הפחד – ותתרגשו יותר מהחיים .

 שנית,

תדעו שהכל בראש , רגע שאתם מנהלים שיחה פנימית ומבינים שהמחשבות שלכם זו לא האמת- נוצר חוזק מנטלי שילך ויתפתח אצלכם.

0 0 votes
דירוג הכתבה

adi kalderon

מאמנת לחיים בריאים ברוח ובנפש , משלבת שיטות של עין הבדולח ותיקון המידות ע"פ הרמב"ם , תזונה ובריאות טבעית ע"פ הרמב"ם , תטא הילינג - שינוי דפוסי אמונות מעכבות בתת מודע , ניו-המנולוגיה וחכמת הקבלה והיהדות
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x