אנשיםחדשות טובות

שתי אחיות ורופא מצטיינים במיון הלל יפה, זכו בהוקרה מיוחדת הודות לקשר עין עם המטופלים!

אין בכלל ספק שאנחנו מצויים בעידן לא פשוט בלשון המעטה בכל הקשור לטיפול בבריאות בארץ. רק בסוף השבוע הכריזו במשרד הבריאות כי השנה כבר ניתן לומר שהשפעת היא החריפה ביותר שפקדה את ישראל בשנים האחרונות. כמה טוב לפחות לדעת שלמרות העומסים וריבוי התחלואה יש בביתי החולים מי שעושים הכל שלפחות חוויית הטיפול שנקבל תלווה ביחס אישי וקשר עין.

אתמול בבוקר יום א' נר 7 של חנוכה, התכנסו במשרדי מנהל המרכז הרפואי הלל יפה הד"ר מיקי דודקביץ שלושה אנשי צוות מצטיינים שקיבלו ממנו באופן אישי אות מיוחד הודות לשירות האישי האנושי שהם מעניקים למטופלי בית החולים.

" זהו כבר הכנס החמישי במספר וגם זה שמסיים את שנת 2019" פתח ד"ר דודקביץ' מנהל המרכז רפואי הלל יפה ואמר לשלושת הזוכים: ד״ר יורי קרביצקי, רופא כירורג בכיר והאחיות דיאנה מרדכייב ואלינור אזרייב מהמיון.

"אנחנו ממשיכים במסורת, אני חושב שמה שעשינו עד היום דווקא במקום הטוב של לציין ולשבח את אלה שאכפת להם ויודעים לתת שירות ואכפת להם הם אלה שבעצם אנחנו מוקירים אותם והם אלה שאכפת להם. ובסוף הכל הולך ביחד, כשנותנים איכות

שירות טובה וכשיש חוויית מטופל טובה וכשמסתכלים למישהו בעיניים אז יודעים גם לקחת אנליזה נכונה ולקבל את המידע הנחוץ כדי לעשות את האבחנה הנכונה. ולכן גם אי אפשר להפריד בעצם בין מקצוענות ואיכות וחוויית מטופל טובה. שני הדברים באים בסינרגיה מוחלטת ואני שמח שאנחנו ממשיכים עם המסורת עם המובילים בדרך. "

בית החולים עשה כברת דרך בתהליך של חוויית המטופל וזה לא תהליך של נקודה אחת אלא תהליך מתמשך שכל בית החולים בעצם שותף בו. מי שנוגע ובקשר ישיר עם החולה ומי שמסייע למי שבקשר ישיר עם החולה. ואני חושב שזה באמת מתקדם ושם אותנו במקום הרבה יותר טוב.

דוקטור אביבה אלעד מנהלת ממובילי עמותת המסע החברתי להבראת הרפואה-ממשיכה את דבריו ומוסיפה ש" קשר עין הוא הבסיסכחלק מלמקצוענות מכיוון שמלבד העובדה שזה משפיע על איכות האבחון זה בעצם חלק מהטיפול חלק מההרגעהרגיעה הנחוצה למטופל ומשפר את ההיענות שיתוף הפעולה עם הטיפול המוצעהמטפל ו. כל זה נקבע מהרגע הראשון ממש אם אנחנו מסתכלים על מי שעומד מולנו ורואים אותו".

אתם חלוצים , ביום שישי היה טקס בויצו בזיכרון, יחד עם בפורום נשים והם ציינו שם עד כמה החוויה של ההגעה לבית החולים הלל יפה שונה כיום מבעבר, אני חושבת שזה בזכות עוד הרבה דברים שקורים כאן ולא רק בזכות "קשר עין" אבל אנחנו שמחים לתרום את החלק הצנוע שלנו. אתם חלוצים גם בתהליך שהולך להתפתח ולהתרחב גם בבתי חולים נוספים שרואים המתרשמים את ממה שאתם עושים ורוצים לקחת חלק בתהליך דומה, אז כל הכבוד לכולכם."

אודות פרויקט קשר עין בלינק

0 0 vote
Article Rating

תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close