חדשות טובות

“הכל נמצא בתוכי”-קמפיין תכשיטים פורץ דרך של ‘פוזיטיב דנדי- תכשיטים בחשיבה חיובית’

בעבר הרחוק, שנדמה ממש כמו בגלגול אחר שלי, עיצבתי תכשיטים מפימו שחרזתי ועיצבתי ושיווקתי בחנויות הרשת No Name שהיו בעלי יכולת לשנות צורה ושימוש ולהתאים באופן מודולארי להרבה יותר משימוש יחיד. אני לא עוסקת בזה כבר יותר מ-25 שנה אבל בכל פעם כשאני נתקלת במעצב/ת תכשיטים אני מתרגשת ומרגישה את ההתרגשות שהייתה לי אז. בתחילת הדרך הטמנתי בחלק מהשרשראות משפטים מעצימים אבל אחרי שהתחלתי להיות מסחרית ירדתי מזה וזו אולי הסיבה המרכזית שבגללה התרגשתי ממש כשהגיע אלי ההזדמנות לסקר קמפיין של מעצבת תכשיטים מעצימים- שעוסקת ממש כל כולה רק בזה!

דנדי (דניאל בן שוע) בת 39 מאשדוד, נשואה+2 בנות, עבדה בחנות תכשיטים וביקשה שיחרטו לה את המילים על שרשרת והרגישה שזה מחזק אותה ושהיא נוגעת בשרשרת בשביל להיזכר. דנדי מתמודדת זה יותר מעשור עם מחלת הפיברומיאלגיה, והתכשיטים שלה ליוו ומלווים אותה עד היום, כתזכורת מתמדת לעוצמה שיש בה גם כשהיא לא מרגישה אותה והביאו אותה להקים את המותג ‘פוזיטיב דנדי- תכשיטים בחשיבה חיובית’ אותו היא מציגה ומשווקת באתר שלה.

קמפיין אופנה עם נשים אמיתיות:

לקמפיין החליטה דנדי לקרוא  “הכל נמצא בתוכך” על שם אחד המסרים האהובים ביותר שלה “בכל אישה יש את הכל” היא אומרת “תכונות חיוביות, יכולות, חוזקות- גם אם היא לא מודעת לכולן או לחלק מהן, לכן היא רק צריכה תזכורת- בצורת תכשיט מעצים שמהווה תזכורת תמידית”

בשנים האחרונות רואים יותר ויותר קמפיינים שמתהדרים בבחירת “נשים אמיתיות” בכל מידה צורה וצבע לצילומי אופנה ובשימוש בכמה שפחות פילטרים ופוטושופ. אך כמעט בכולם ,יש התערבות חיצונית באיפור בעיצוב השיער ובסטיילינג.

בתמונה מימין: דנדי ואילנית צילום רד מד בוטיק

בקמפיין התכשיטים החדש של דנדי, מוצגת זווית אחרת ומרעננת כאשר הנשים שהצטלמו הן נשים רנדומליות שהגיעו לצילומים בצורה שהן בחרו ואיך שהן מרגישות הכי בנוח. המטרה בצילומי הקמפיין היא להעביר את המסר המסר של הקמפיין הוא  “שבכל אישה יש את הכל- תכונות חיוביות ויכולות שהיא אולי לא מודעת להן אבל הן שם, היא רק צריכה תזכורת לכך, והתזכורת מגיעה בצורת תכשיט מעצים”, היא מסבירה.

“כשהתחלתי לעצב את התכשיטים” היא מספרת “רציתי בעצם לחבר את כל מי שעונדת תכשיט לחשיבה חיובית, למציאת הטוב בדברים ולגילוי העוצמות הטמונות בה. וכדי לעשות את זה יצרתי מסרים שחרוטים על גבי התכשיטים ומהווים תזכורות קבועות לפעולות כביכול פשוטות אבל שרובנו שוכחות לבצע במהלך היום יום. תזכורות כמו “לקחת נשימה” “קשובה לעצמי” ומילים מחזקות כמו “הקשבה” “אהבה” “תודה” “רוגע” ו”הגשמה”. כדי לאפשר למחשבה לברוא מציאות כמו שאני הצלחתי לחולל בעצמי”

בקמפיין הייחודי לקחו חלק 10 נשים שונות וייחודיות אשר הגיעו להצטלם עונדות תכשיט בעל מסר חיובי שהן בחרו לעצמן מתוך מטרה לאמץ את אותו מסר לתוך חיי היום יום שלהן, שכן כל אחד ואחד מהתכשיטים של דנדי מכיל מסר קטן שיכול לחולל שינוי גדול ולסייע לעונדת אותו להתחבר לטוב שבתוכה ולקבל תזכורת מעוצבת באופן יום יומי לשפע, לטוב ולשמחה שיש לחיים להציע לה.

הנשים בקמפיין, בגילאי 35-60 ונערה אחת בת -15, עוסקות בתחומים מגוונים ומתגוררות במקומות שונים בארץ “כאשר המשותף לכולן הוא הרצון להרגיש טוב, להאמין בטוב, לקבל ולתת טוב דרך ענידת תכשיט מעצים.” היא מדגישה.

כל אחת מהמשתתפות ביום הצילומים בחרה מראש תכשיט עם מסר חיובי מתוך הקולקציה הקיימת של דנדי (שמונה 50 דגמים שונים כאשר בכל דגם 10 מסרים ) מתוך מטרה לאמץ את המסר הנבחר לתוך חיי היום יום שלהן, ולהיעזר בו לחולל שינוי בחייהן על ידי חיבור לטוב, לשפע, לאהבה ולשמחה שיש בה ובחייה.

נועה ענתבי- גלילי עם צמיד מקולקציית הכל בתוכך עם המילים Be yourself צילום רד מד בוטיק

תכשיט קטן- מסר גדול:

“לכאורה מדובר בתכשיט, אביזר אופנתי- כמה הוא כבר יכול להשפיע? לשנות?  אך בהבנה כי התכשיט הוא האמצעי לספק תזכורת חשובה מאוד לדברים שלעיתים אנחנו נוטות לשכוח. כל אחד מהתכשיטים מסייע לכל לקוחה בדרכה- לאחת הוא מזכיר שיש בה את הכוח, לאחרת לקחת נשימה ולהתחבר לעצמה ולרצונות שלה,  לאישה נוספת הוא מזכיר שהאינטואיציה שלה לעולם אינה טועה ולאישה אחרת הוא תזכורת לשפע שיש לה בחיים. עצם בחירת המסר -מהווה תזכורת לכל מי שעונדת אותו להקשיב לאינטואיציה שלה ולהתחבר לעצמה ולרצונות שלה. העובדה שהיא עונדת מסר שהיא בחרה עוזר לה לזכור גם דברים קטנים שלעיתים אנחנו נוטות לשכוח”.

כל אחת מהמשתתפות ביום הצילומים בחרה מראש תכשיט עם מסר חיובי מתוך הקולקציה הקיימת של דנדי (שמונה 50 דגמים שונים כאשר בכל דגם 10 מסרים ) מתוך מטרה לאמץ את המסר הנבחר לתוך חיי היום יום שלהן, ולהיעזר בו לחולל שינוי בחייהן על ידי חיבור לטוב, לשפע, לאהבה ולשמחה שיש בה ובחייה.

חנה פישמן בצילום לקמפיין הכל בתוכך- עם הצמיד לקחת נשימה. צילום רד בוטיק

ומה הלקוחות מספרות?

חנה פישמן, בת 53 מרחובות שלקחה חלק בקמפיין “לאחרונה עשיתי הסבה לעיצוב פנים, מקצוע שתמיד חלמתי לעסוק בו, והייתי צריכה משהו שידחוף אותי קדימה ויזכיר לי לא להרים ידיים” היא מספרת “בחרתי את הצמיד עם המשפט ‘לקחת נשימה’ בכדי שיכניס לי בכל יום אוויר לגוף, ימריץ אותי לעשייה ויביא לי הצלחה בעסק”

נועה ענתבי- גלילי, בת 45 יועצת לאסטרטגיה שיווקית ודיגיטל, נוודית דיגיטלית שמטיילת ועובדת ברחבי העולם מספרת: “אני הולכת עם הלב ושואפת תמיד להיות בסנכרון פנימי וחיצוני, כך שהבחירה הטבעית שלי הייתה בצמד המילים ‘Be yourself’ כי אני רוצה תזכורת קבועה לשאיפה הזו. גם אם זה נוכח כמעט לחלוטין בחיי, לפעמים נתקלים ברגעים של קושי או של הבדל בין הרצוי למצוי והתכשיט מזכיר לי תמיד לקבל החלטות מתוך חיבור לעצמי.”

לימור פינק מהדיטש, בת 38 אמא לילדה, דיאטנית קלינית במחלקת המטו-אונקולוגיה והשתלום מוח עצם מרמת גן בחרה במסר ‘להיות קשובה לעצמי’ ומסבירה “יש הרבה הסחות דעת בחיים שלי, והאינטואיציה שלי לעולם לא טועה לכן אני חייבת תמיד להקשיב לה ולהתעלם מרעשי הרקע”

הקמפיין יעלה בקרוב לפרסום באתר של דנדי וההצלחה שלו הביאה אותה למסקנה שמעתה כל התמונות של הקולקציות תהיינה כמה שיותר אותנטיות ואמיתיות- עם חיבור פנימי עמוק- בדיוק כמו התכשיטים שלה.

הקמפיין מופיעה כרגע באתר: https://www.positivedandi.com/

3 2 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x