מבזקי חדשות טובות

רץ בעצמאות למען בית הגלגלים

שי דהן, בן 48 ממושב לכיש, אבא ל-4 ילדים מנכ”ל חברת Linesight ישראל. אצן חובב שכבר השלים עד היום כבר 6 תחרויות איש ברזל, הציב לעצמו בשנת 2018 אתגר יוצא גופן: לרוץ 560 ק״מ לאורכה של הארץ, מקריית שמונה עד אילת. באפריל 2018, לכבוד יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל, יצא שי ל״ריצת ישראל״ בפעם הראשונה – ריצה לאורכה של הארץ, 70 ק״מ ביום, לאורך שמונה ימים רצופים. ובה גייס כסף לעמותת כנפיים של קרמבו – על כל קילומטר ריצה שי לתרום לעמותה כסף. בסיום הריצה חיכו לו חניכים ופעילים של העמותה בטקס מרגש.

לינק לסרטון ״ריצת ישראל 2018״:

לפני מספר חודשים שי התארח עם הצוות שלו לעבוד בבית הגלגלים- ארגון ארצי לצעירים ובוגרים צעירים עם מוגבלות. לארגון 6 בתים הפזורים מצפון עד לדרום והוא מהווה בית שני למאות חניכים ומתנדבים מכל חלקי החברה הישראלית. שי התרשם מאוד מהארגון ומהמטרות. והחליט שהשנה כשיצא לרוץ בשנית יקדיש עבור העמותה את הריצה ויסייע לגיס עבורה כסף. הוא יצר קשר עם מנכ”ל העמותה וחלק איתו את הרעיון לריצה: שי ירוץ לכל אורכה של ישראל ויקרא לאנשים לתרום לארגון . הוא מאוד התרגש ושמח על הרעיון. השבוע הגברת, פנינה שור שורץ יו”ר בית הגלגלים הגיעה במיוחד לפגוש את שי באחד הבקרים לפני שיצא לריצה ממושב לכיש עד באר שבע. יחד עם המנכ”ל תוכנן מסלול הריצה באופן שיאפשר לשי לבקר בשלושה מתוך שישה בתים של בית הגלגלים. (בחדרה, אבן ספיר ובאר שבע. )

עם הגברת פנינה שורש שורץ

קריית שמונה – מסד – יקנעם – חדרה – תל-אביב – לטרון – אבן ספיר – לכיש – באר שבע – מצפה רמון – שיטים – אילת.  סיום הריצה – באנדרטת דגל הדיו (״אום-רשרש״) באילת בערב יום העצמאות. 

הריצה שהחלה ב–21 7-4 ותסתיים היום בצהריים באילת ליד דגל הדיו בנוכחות ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי, נציגים של ארגון בי הגלגלים (מספר מתנדבים וחניכים) חובבי ריצה מהעיר אילת וכמובן בני המשפחה של שי שמלווים אותו לאורך כל השבוע. גלית יצחקי אשתו של שי מספרת “התאריך נבחר במכוון כך שהסיום יתקיים בתפר בין בין ערב יום הזיכרון לשואה לערב יום העצמאות, שבוע שכולו זיכרון והוקרה ובו מצוינים שני תאריכים בעלי חשיבות רבה למדינה ולאזרחיה. ובהם נכון לקדש את החיים ולסייע למי שזקוקים לסיוע כדי לחיות לציידנו במשותף”

לצורך גיוס תרומות לעמותה ופעילותה החשובה הקים שי פרויקט מימון המונים עם יעד לגיוס של 100,000 ש״ח והתרומות יועברו במלואן לארגון לתמיכה בתכנית המנהיגות הארצית של העמותה ״מתגלגלים קדימה״.

3.5 2 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x