חדשות טובותללא קטגוריה

נרשמים למרוץ הלילה של באר שבע דרך עמותת סאנרייז

לא מעט אירועי ריצה מתקיימים בשיתוף או למען ארגונים חברתיים אך במקרה הזה התרומה לעמותת סאנרייז המסייעת לילדים מכל המגזרים המתמודדים עם מחלת הסרטן תתבצע באמצעות הבחירה להירשם דרך אתר העמותה

העמותה שנוסדה בשנת 2010, מקדישה את פעילותה למען ילדים החולים בסרטן ובני משפחותיהן. העמותה אחראית על קיום קייטנת יום המותאמת לילדים חולים, שנהנים מפעילות הפוגה יחד עם אחיהם ואחיותיהם הבריאים. כמו כן לאורך השנה מקיימת העמותה שלוש פעמים בשבוע פעילויות פנאי במחלקה ההמטו-אונקולוגית בבית החולים סורוקה. כלל הפעילויות שמקיימת העמותה הינם ללא עלות למשפחות ומתקיימות בשפות עברית וערבית כך שכלל הילדים המתמודדים עם המחלה יוכלו להשתתף ביחד ולמצוא חיזוק בהתמודדות המשותפת ללא הבדלי שפה ומגזר.

פעילויות עמותת סאנרייז- צילום באדיבות עמותת סאנרייז

כמו כן, בימים אלו פועלת העמותה לרתום גופים מסחריים, אקדמיים ונוספים שיצטרפו ליוזמה המבורכת, בכך שיממנו עבור עובדיהן את ההשתתפות במרוץ כאשר כל משתתף שימומן על ידי החברה למעשה יהווה תרומה ישירה עבור העמותה. נכון לימים אלו חברת “אדמה מכתשים” כבר הודיעה כי תממן עבור עובדיה שישתתפו במרוץ כקבוצה את הפעילות יחד עם עמותת סאנרייז.

אחרי הפסקה של שנה, מרוץ הלילה LIGHT RUN IKEA באר שבע חוזר וצפוי להתקיים ב 3 במאי.

המרוץ השנה צפוי להיות הגדול והססגוני ביותר עד כה. במרוץ שיכלול בפעם השנייה מקצה תחרותי מקצועי באורך 21.1 ק”מ צפויים להשתתף אלפי רצים ומעודדים. לצד המקצה התחרותי צפויים להתקיים מקצים באורך 10 ק”מ (מגיל 14), 5 ק”מ (מגיל 12) ומסלול עממי באורך 2.5 ק”מ (מגיל 10).

המשתתפים במרוץ יכולים להקדיש את השתתפותם למען המטרה הטובה ולרוץ במודל מיוחד של  Sponsored Run למען ילדי עמותת “סאנרייז” כבר במעמד ההרשמה ויקבלו מהעמותה טיפול ברישום מול חברת ההפקה, ערכת ריצה עם חולצה ממותגת המדגישה את התרומה, וכניסה למתחם סאנרייז בערב המרוץ עם כיבוד קל מותאם. כל משתתף יקבל גם אפשרות להקמת קמפיין ייעודי בו יוכל לרתום את סביבתו הקרובה להשתתף בתרומה ובכך לגייס תרומות כאשר הוא הרץ המייצג את התורמים במרוץ.

מירית פרנקל, מנכ”לית עמותת סאנרייז: “ילדי סאנרייז ומשפחותיהם בבאר שבע וסביבותיה זקוקים לתמיכתה של הקהילה המקומית כדי שיוכלו להמשיך ולהיות פשוט ילדים בזמן שהם נאבקים לנצח את המחלה. המרוץ הזה יכול לגייס עבורם שעות רבות של פעילויות פנאי בעת האשפוז בבית החולים, עשרות ימי קייטנה מדהימים להם ולאחים והאחיות שלהם ועוד. כל אלו מחזקים אותם ומייצרים אצלם מוטיבציה ויכולת להבריא. אנו מזמינים את כולם לקחת חלק ולרוץ למענם במרוץ הלילה של באר שבע, הרווח הוא של כולנו.”

ככה זה נראה בתל אביב

להרשמה בלינק

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x