אנשיםהמייל הירוקהמלצותהמלצות: ספריםחדשות טובותללא קטגוריהמהקהילהתרבות

יוזמת “ספרים לתושבי הדרום”

ביממת הקרב הקשה נשלחו קרוב לשלוש מאות עותקים דיגיטליים מרומן הביכורים שלי “בוערים” לתושבים ולתושבות שהתעניינו מאזור העימות (שהפך לכל הארץ כמעט…)

נשארתי ער עד מאוחר בלילה וקמתי מוקדם מאוד בבוקר כדי לנסות להצליח לענות לכולן, כפי שבוודאי נשארתם אתם ערים שעות ארוכות בלילה המותח הזה.

הכל התחיל מפוסט קטן ותמים בפייסבוק, בו הצעתי למי שמעוניין לקבל עותק דיגיטלי מהספר במתנה, בתקווה שיעביר מעט את הזמן או יעשה מצב רוח טוב למי שתקוע בבית, צמוד למרחב המוגן, עם הילדים. ההתעניינות בספר היתה מרובה, ואיתה הקושי להגיע לכולן. העומס היה גדול מאוד.

כבר ביום חמישי בבוקר, עם ניצני “ההפוגה” (הזמנית, כנראה) – הגיעה אליי התגובה המרגשת הראשונה, והבאות – לא אחרו להגיע. “בכל רגע פנוי שהיה לי, והיו די הרבה, כי היינו תקועים בבית בגלל האזעקות – ישבתי לקרוא בו… (הספר) בהחלט סחף אותי וגרם לי להרגיש כאילו אני שם, בין הדמויות. נהניתי ממנו מאוד וכמובן שאמליץ עליו. אמן ויבוא השלום ונוכל לחיות כולנו בשקט”.

אני מזמין את כל קהילת הסופרים להירתם ולסייע בצורה דומה בסבב הבא (שתזמונו הוא, ככל הנראה, רק עניין של זמן). זה עושה טוב על הלב לחשוב על האפשרות להסיח את דעתם ואולי להקל מעט על אחינו, בדרכנו הפשוטה והצנועה.

0 0 votes
דירוג הכתבה
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
בדוק גם
Close
0
Would love your thoughts, please comment.x