חדשות טובותסביבה

החיים החדשים של היאורית המצרית והגוזלים והגרלת רכב האספנות לגיוס כספים לעמותות לטיפול בבע”ח

עמותת “למען חיות הבר” פועלת ימים כלילות למען חילוץ, הצלה, טיפול ושיקום חיות הבר עד להשבתן לטבע. לפני מספר ימים התקבלה לשיקום יאורה מצרית שהיא מין אווז בר נפוץ בארצנו.

אביהוא שרווד מייסדת “עמותת למען חיות הבר” מספר: “היאורית המצרית הובאה אלינו ע”י החיבולנס במצב קשה, כמעט איבדה את חייה ועם נזק בלתי הפיך ברגלה, מה שלא הותיר ברירה אלא לקטוע אותה. יכולות להיות המון סיבות לשבר המורכב שהיה ברגלה, אנו לא יודעים להצביע על הסיבה המדויקת. בזכות האמצעים העומדים לרשותנו הצלחנו לייצב את מצבה, היא נותחה על ידי ד״ר מיכאל ודובוזוב ובימים אלו היא מסתגלת לחיים עם רגל אחת.


כמה ימים לאחר מכן הגיעו אלינו שלושה אפרוחי יאורית מצרית יתומים שבקושי שרדו, גורלה של אימם לא ידוע.
החלטנו לנסות לשלב אותם עם היאורית הבוגרת. תחילה החיבור לא צלח משום שהיאורית הבוגרת דחתה את הקטנטנים. התהליך לא היה פשוט, אבל היום, בסופו של תהליך מורכב שנמשך שבועיים, מאמצינו נשאו פרי, וכעת הם נראים כמו משפחה אחת גדולה, מאושרת ובלתי נפרדת! הסיפורים האלה מוכיחים לנו שוב ושוב כמה שהטבע יכול להיות קשוח, אבל מלא בהפתעות”

היאורית המצרית ושלושת הגוזלים- צילום למען חיות הבר

מדי יום מצילים בהמרפאה של עמותת למען חיות הבר הפועלת באישור רשות הטבע והגנים, חיות ממינים ומסוגים שונים המצריכים משאבים ותקציב וזקוקים לסיוע לצורך המשך הפעילות. ניתן לתרום ישירות ב https://www.forthewildlife.co.il/ ובביט / פייבוקס – 054-5203071

קמפיין הגרלת רכב יוקרה לגיוס

בנוסף, קמפיין גיוס כספים ייחודי מסוגו יוצא לדרך מטעם עמותת “אנימלס” התומכת בעמותות “למען חיות הבר” ו”להתחיל מחדש” ברחבי הארץ

רכב ההגרלה לגיוס הכספים לעמותה למען חיות הבר

במסגרת הקמפיין עומד להגרלה רכב היוקרה והאספנות אלפא רומיאו ספיידר, שנת 75′, קבריולט, עיצוב איטלקי ברמה גבוהה, במצב מצויין ולאחר טסט, בשווי 116,000 שח.
כרטיס הכניסה להגרלה הוא בעלות של 250 ש”ח בלבד, כל אדם רשאי לרכוש כרטיס אחד או יותר.
הכספים אשר ייאספו יועברו לצורך המשך מימון הפעילות למען הצלה ושיקום של בעלי חיים ברחבי הארץ.
ההגרלה מלווה על ידי עו”ד ורו”ח, מאושרת על ידי משרד האוצר ומנוהלת ע”י עמותת אנימלס

לכל הפרטים לרכישת כרטיסי הגרלה בלינק המצורף: https://utm.io/uewBY

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x