חדשות טובותמבזקי חדשות טובות

שפן הסלע שניצל ממכסה המנוע

שפן סלע בתוך מנוע של רכב בכפר מל״ל – למי פונים? מי יגיע לחילוץ כה מסובך מעכשיו לעכשיו??? מי יסתכן בנשיכה כל כך כואבת?! 


אביהוא שרווד, מייסד ובעלי עמותת “למען חיות הבר “:השבוע נקראנו לחלץ שפן סלע שמצא את דרכו לתוך מנוע והתגלה במזל בזכות נביחותיו של הכלב של בעלת הרכב. החילוץ היה כה מסובך עד שנאלצנו להרים את האוטו עם ג׳ק ולפתוח ברגים על מנת לנסות להבריח את השפן ולהימנע מנשיכה. החילוץ ארך כשעה שבמהלכה השפן סירב בתוקף לוותר על מקום הלינה החדש שמצא לעצמו. בסופו של דבר, בזהירות וסבלנות רבה, אביהוא הצליח לחלץ את השפן ללא פגע לשני הצדדים.

בבדיקה קצרה נמצא כי השפן בריא לגמרי והוא שוחרר כבר באותו הערב בסביבה מתאימה עבורו שבחר אקולוג מטעם רשות הטבע והגנים.


החילוצים, התרופות, הציוד, הטיפולים – מכרוכים בהוצאות ענק. לסיוע בפעילות העמותה דרך אתר העמותה https://www.forthewildlife.co.il/ביט / פייבוקס – 054-5203071
*המרפאה פועלת באישור רשות הטבע והגנים

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x