חדשות טובות

המשכורת שהוחזרה מפח המחזור

לרבים מהעובדים השכירים המשכורת נעלמת עוד לפני שהספיקה להגיע לחשבון הבנק. וללא מעט מהם נדמה שהכסף שהרוויחו בחודש שלם של עבודה פשוט הולך לפח. לדני (שם בדוי) בן ה-16 מאשדוד המשכורת הראשונה שהרוויח בחייו באמת נזרקה לפח השבוע והיות ומדובר במעטפה עם 3000 שקלים במזומן התחושה הייתה קשה.

במהלך הקיץ האחרון עבד דני כעוזר נגר והוא החליט לשמור את הכסף בחדרו. לפני שבועיים תוך כדי ניקיון שעשה בחדר פינה את כל הניירות שמיותרים לסל המחזור מתחת לביתו.

כעבור ימים אחדים, כשחיפש את המשכורת ולא מצא את המעטפה, הבין שכנראה זרק את אותה יחד עם כל הנייר. מאחר ופח המחזור כבר רוקן והמעטפה הועברה עם יתר הנייר למכולת המחזור החליטה ריקי, אמו של דני, לא לאבד את התקווה והתקשרה למוקד 106 של העירייה שפתחו קריאה והבטיחו להגיע ולרוקן את המכולה.

אתמול (יום שלישי 29/10) קיבלה ריקי טלפון ממאור חיון, עובד חברת המחזור נגב אקולוגיה שאחראי על פינוי הפחים והודיע שהוא בדרך לעזור להם למצוא את המעטפה במכולת הנייר. חיון ואיש צוות נוסף חיפשו במשך זמן רב את המעטפה שהייתה בתוך אלפי ניירות שהיו בפח המחזור, הם לא התייאשו עד שמצאו את האבדה.

האם הנרגשת פרסמה פוסט מלא הוקרת תודה בעמוד הפייסבוק שלה הנה הוא לפניכם:

לדברי ערן שמרלק מנכל נגב אקולוגיה "אנחנו בחברת נגב אקולוגיה תמיד שמחים להירתם  במקרים כאלה. כשהבנו שיש סיכוי למצוא את המעטפה במכולת המחזור לא היה ספק שנעשה הכל כדי לעזור. צוות שאחראי על תחום מחזור הנייר בחברה הגיע למקום ואחרי כמה שעות של חיפושים במכולה עמוסה בניירות נמצאה האבדה והוחזרה  המעטפה לבעליה"

0 0 votes
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x