המשכורת שהוחזרה מפח המחזור

לרבים מהעובדים השכירים המשכורת נעלמת עוד לפני שהספיקה להגיע לחשבון הבנק. וללא מעט מהם נדמה שהכסף שהרוויחו בחודש שלם של עבודה פשוט הולך לפח. לדני (שם בדוי) בן ה-16 מאשדוד המשכורת הראשונה שהרוויח בחייו באמת נזרקה לפח השבוע והיות ומדובר במעטפה עם 3000 שקלים במזומן התחושה הייתה קשה.

במהלך הקיץ האחרון עבד דני כעוזר נגר והוא החליט לשמור את הכסף בחדרו. לפני שבועיים תוך כדי ניקיון שעשה בחדר פינה את כל הניירות שמיותרים לסל המחזור מתחת לביתו.

כעבור ימים אחדים, כשחיפש את המשכורת ולא מצא את המעטפה, הבין שכנראה זרק את אותה יחד עם כל הנייר. מאחר ופח המחזור כבר רוקן והמעטפה הועברה עם יתר הנייר למכולת המחזור החליטה ריקי, אמו של דני, לא לאבד את התקווה והתקשרה למוקד 106 של העירייה שפתחו קריאה והבטיחו להגיע ולרוקן את המכולה.

אתמול (יום שלישי 29/10) קיבלה ריקי טלפון ממאור חיון, עובד חברת המחזור נגב אקולוגיה שאחראי על פינוי הפחים והודיע שהוא בדרך לעזור להם למצוא את המעטפה במכולת הנייר. חיון ואיש צוות נוסף חיפשו במשך זמן רב את המעטפה שהייתה בתוך אלפי ניירות שהיו בפח המחזור, הם לא התייאשו עד שמצאו את האבדה.

האם הנרגשת פרסמה פוסט מלא הוקרת תודה בעמוד הפייסבוק שלה הנה הוא לפניכם:

לדברי ערן שמרלק מנכל נגב אקולוגיה "אנחנו בחברת נגב אקולוגיה תמיד שמחים להירתם  במקרים כאלה. כשהבנו שיש סיכוי למצוא את המעטפה במכולת המחזור לא היה ספק שנעשה הכל כדי לעזור. צוות שאחראי על תחום מחזור הנייר בחברה הגיע למקום ואחרי כמה שעות של חיפושים במכולה עמוסה בניירות נמצאה האבדה והוחזרה  המעטפה לבעליה"

תגיות

לתמיכה בפעילות האתר

₪6,172 of ₪50,000 raised

–אנא השאירו מספר טלפון באזור "תגובה" על מנת שנוכל לחזור אליכם לתמיכה לא מקוונת–

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪5.00

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית. במהלך 2018 כתבה באופן שוטף חדשות טובות במדור באתר Mako. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
WhatsApp chat