חדשות טובות

הרכבת הדוהרת של התודות

בימים אלה, כשהפעלת הרכבת נדחית לאור גילויי ההתפרצות החדשים של הנגיף וכל שאלת הנידות ברכבות עולה שוב על הפרק, החלטנו להביא פעילות מעוררת השראה של סיטיפס הרכבת הקלה בירושלים שלאורך כל תקופת המשבר וגם כיום לא הפסיקה את פעילותה והסיעה צוותים רפואיים ועובדים חיוניים למקום צרכם יכולה אולי ללמד משהו את האחות הגדולה.

מעבר לעובדה שהרכבת הקלה הירושלמית עובדת כל העת, בדיוק בימים אלה מחלקת לצוותים רפואיים בבתי החולים בעיר פוסטרים מעוצבים וחוברות הוקרה מיוחדות שהוכנו על ידה לצוותי הרפואה בבתי החולים בשיתוף פעולה של ילדי העיר במהלך שלושת החודשים האחרונים במטרה להוקיר להם תודה גדולה על הפעילות המאומצת שלהם בחודשים האחרונים. וכעת לאור גל ההתפרצות הנוסף בגימנסיה בירושלים, מדגיש את החשיבות של הכוננות שלהם כל הזמן.

השבוע נערכה פגישה במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים בין מנכ”ל בית החולים פרופ’ עופר מרין ומנכ”ל סיטיפס הרכבת הקלה בירושלים מר’ ירון רביד. בפגישה העניק רביד פוסטר מעוצב וחוברות הוקרה מיוחדות שהכינה סיטיפס לצוותי הרפואה בבית החולים, כדי להודות על הפעילות המאומצת בתקופה האחרונה. החוברות מורכבות מציורים וברכות תודה ששלחו ילדי העיר ירושלים לסיטיפס במסגרת פעילות שהחברה קיימה בעמוד הפייסבוק שלה במהלך ימי הסגר.

בתמונה בימין ירון רביד מנכ”ל סיטיפס. בשמאל מנכ”ל בית חולים שערי צדק פרופ’ עופר מרין

ירון רביד, מנכ”ל סיטיפס הרכבת הקלה בירושלים מספר: “במהלך ימי הסגר הרכבת הקלה בירושלים המשיכה את פעילותה מתוך הבנה כי משתמשי התחבורה הינם לרוב צוותים רפואיים ואנשים שעבודתם חיונית בתקופת משבר הקורונה. ראינו כמה מאמצים הצוותים הרפואיים משקיעים והחלטנו על פרויקט ייחודי שיאמר תודה ויביע את הערכתם של כל תושבי העיר לצוותים השונים. לשם כך הזמנו את ילדי ירושלים שנשארו בבתיהם לצייר ציורי תודה לצוותים דרך עמוד הפייסבוק וכך למעשה יצרנו פעילות גם עבור הילדים.

הציורים השונים שנעשו בשפות שונות , צולמו על ידי הורי הילדים ונשלחו בהודעה פרטית בעמוד הפייסבוק או דרך המייל לחברה. התרגשנו מאוד מכמות הציורים שקיבלנו בכל השפות ועכשיו החלטנו שזה הזמן להעניק את החוברות ולשתף את כל תושבי העיר בציורים המדהימים באמצעות כרזות שתלינו בכל 23 התחנות של הרכבת בעיר. וגם חוברת שבה אוגדו צילומי הציורים המרגשים שאותם אנחנו מחלקים בפגישות אישיות עם מנהלי בתי החולים.

מנכ”ל שערי צדק, פרופ’ עופר מרין שעמו נפגש רביד השבוע ציין כי: “מרגש לראות את ההערכה של ילדי ירושלים לצוותי שערי צדק. שערי צדק היה אחד משני בתי החולים המובילים בארץ בטיפול בחולי הקורונה. אני מודה לחברת סיטיפס ולירון רביד על היוזמה החשובה והמרגשת  ששימחה מאוד את הצוותים הרפואיים שלנו. שערי צדק פה למען תושבי ירושלים ואנו נמשיך לתת את הטיפול הרפואי הטוב והמקצועי ביותר שיש”.

5 1 vote
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x