חדשות טובות

זו כנראה הדרך הכי טובה להינות מניחוח של חו"ל בזמן הקרוב וגם לעשות טוב

על העמוד של חודש ספטמבר בלוח השנה החדש שהפיקה עמותת תנו לחיות לחיות מככב אלפי- לברדור שחור שאומץ בתור גור קטן והוחזר לכלבייה כשגדל. "מאז שהוחזר עברו שש שנים ואלפי עדיין מחכה למאמצים. משום מה, כלבים וחתולים שחורים זוכים להכי פחות אימוצים בכל רחבי העולם- משהו בצבע השחור מרתיע אנשים ולצערנו אלפי משלם על כך בהמתנה ארוכה", מספרת נויה, אחראית האימוצים של העמותה. "אלפי הוא כלב מקסים שאוהב להתנשק ולהתחבק עם מי שהוא מכיר, אבל אחרי כל כך הרבה שנים בכלוב, הוא פחות סומך על מי שאינו מכיר ולכן זקוק למאמצים סבלניים שיוציאו אותו סוף סוף לחיים האמיתיים", היא מוסיפה.

כמדי שנה, משיקה העמותה בימים אלה את לוח השנה שלה, שכל ההכנסות ממכירותיו מועברות כתרומה לעמותה ומסייעות להמשך פעילותה. לדברי מנכ"לית תנו לחיות לחיות יעל ארקין "השנה הודפסנו שני סוגים של לוחות שנה, האחד שולחני, והשני מיועד לתלייה, וסה"כ הודפסו כ-2000 עותקים בלבד. לוחות השנה עומדים למכירה באתר העמותה, כאשר לוח השנה השולחני נמכר במחיר של 45 ₪ בלבד, ואילו לוח השנה הגדול יותר- המיועד לתלייה, נמכר במחיר של 65 ₪. כל ההכנסות, כאמור, יוקדשו להמשך פעילות העמותה, הפועלת להצלת בעלי חיים ומציאת בית עבורם, לצד שינויי חקיקה ומהלכים אסטרטגיים לקידום מעמדם ורווחתם של בעלי החיים בישראל."

לוח השנה החדש של עמותת תנו לחיות לחיות כתרומה לפעילות העמותה

עמותת תנו לחיות לחיות שמה לה למטרה לפעול בכל דרך למען בעלי החיים" היא מוסיפה "ואנו נזקקים לתרומות על מנת להמשיך ולפעול. אחת הדרכים לגיוס תרומות אלה, הוא הפקת לוח השנה שאנו מקפידים לקיים מדי שנה."

השנה, מתרכז הלוח הייחודי בחלום שנראה רחוק מאוד בימי הקורונה- ביקורים מסביב לעולם. לאורך עמודי הלוח, פרושות תמונותיהם של כלבים וחתולים המועמדים לאימוץ בעמותה, כשהם מופיעים על רקע מקומות איקוניים בעולם, שתמונותיהם ייאלצו לספק אותנו למשך התקופה הקרובה, כאשר הטיסות לא נראות באופק.

יעל ארקין. מנכ"לית תנו לחיות לחיות צילום רונן מחלב

איך נבחר הנושא ללוח השנה?

"כשהתחילה הקורונה, חשבתי מה יכול להתאים למצב. בכל שנה בחודשי הקיץ אנחנו נחשפים לעלייה משמעותית בנטישות הכלבים בגלל שבעליהם נוסעים לחו"ל. מכיוון שבקיץ הזה כולנו כאן, הבאנו בלוח השנה את המקומות הכי יפים בעולם ביחד עם הכלבים הכי אוהבים שיש, שיהיו בכל בית על הקיר ואולי מישהו יחליט "לטוס" אלינו לכלבייה כדי לאמץ את אחד מהכלבים והחתולים שמככבים בלוח השנה".

מה קורה כעת בנושא האימוצים – אחרי שהיה גל אימוץ גדול בתקופת הגל הראשון עכשיו חווים שוב עלייה? "אין עלייה ואין ירידה. זה לא מה שהיה בגל הראשון- שהיו המוןןן אימוצים. יש אימוצים כבשגרה- לא באופן יוצא דופן ועדיין יש אצלנו מאות כלבים שמחכים לבית." עונה יעל.

לצד קמפיין חשוב זה, ממשיכה העמותה בימים אלה לגייס תרומות גם למען רכישת האמבולנס החדש שישמש את העמותה, באמצעות קמפיין מימון ההמונים אני מזמינה את כל מי שבעלי החיים יקרים לליבו, לפתוח את הלב ואת הכיס, על מנת שנוכל להציל כמה שיותר עלי חיים ולפעול לרווחתם".

5 1 vote
Article Rating

תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close