מבזקים:

אולי תרצו לנסות היום מדיטציה של 10 דקות?

יום שני, יוני 4, 2018 | Tomas Stein Chneider
אולי תרצו לנסות היום מדיטציה של 10 דקות?
מודעות עצמית

חיפשתי בימים האחרונים להקשיב למורים ולהנחיות מדיטציה שונות כדי לקבל פרספקטיבה מחודשת, ואולי להיזכר או ללמוד דברים חדשים.
יש המון הנחיות ביוטיוב ובאתרים שונים הקשורים לבודהיזם ואחרים כך שהמגוון אינסופי, אבל בשביל שיהיה אפשר לתת לזה רגע עכשיו, צירפתי פה שתי הנחיות של אלן ווטס, האחת עם מוזיקה והשנייה בלי. מורים נוספים שאפשר לחפש הם ג'ק קורנפילד, טרה בראך, אושו, רובינה קורטין, פמה צ'ודרון, ג'ון קאבט זין, אג'אן צ'ה, גיל פרונסדל, שינזן יאנג ועוד רבים..

את אלן ווטס אני ממליץ להכיר. בכמה מילים, הוא היה מורה ופילוסוף אנגלי שחי בארה"ב. הלכו בעקבותיו אנשים רבים אך גם כאלו שהתנגדו לו. הוא התעמק רבות בזן בודהיזם אותו הכיר כבר בגיל מאוד צעיר, כתב כ25 ספרים ויש מאות סרטונים עם הקלטות של הרצאות שלו ביוטיוב, שמתעסקות בהרבה מאוד נושאים. מעבר לקול המיוחד שיש לו (באמת כיף להקשיב לו) הוא גם מדבר על דברים בצורה מעניינת, כך שאולי לחלק מהתכנים שלו, תוכלו להתחבר.

tomas-stein-chneider
Tomas Stein Chneider
Co Founder at |

בן 31, גר בהרדוף. מקים פרויקט The Positiv.
לומד רפואה סינית ועושה עוד כל מיני דברים מעניינים.
מקווה שהפרויקט יעשה טוב.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

המלצות לכתבות קשורות

אם אהבתם את הכתבה ובכלל את מה שאנחנו עושים, תוכלו לעזור על ידי תרומה. עד היום נתרמו $1,632.00 מתוך $100,000.00 הנדרשים. אלו הם 1.63% מהיעד של The Positiv

1.63%

בבקשה שתפו ועשו לייק: