ארועיםחדשות טובות

מרגישים את ה-Vibe הישראלי במסיבת עצמאות גלובאלית ראשונה מסוגה

אם יש דבר אחד שקורה יותר ויותר בעולם בחודשים האחרונים, זו התחושה שכולנו כפר גלובלי אחד. כולנו חולקים את מציאות הקורונה בלי קשר לדת ולאום, מין וצבע עור. ובכל זאת אנחנו הישראליים חיים פה ומציינים בשבוע האחרון את ימי הזיכרון לשואה ולגבורה ואת החובה שלנו כעם לא לתת לגורל היהודי לחזור ולחזק את מדינת ישראל כעצמאית וכמובן ימי הזיכרון והעצמאות הסמוכים שמחברים את כולנו יחד לשותפות הגורל הישראלית.

מאז 2011 פועלת בארץ עמותה בשם Vibe Israel שפועל במטרה להביא לשינוי בתפיסות הגלובליות כלפי ישראל ובכך לחזק את כלכלת המדינה ולהביא ליותר תיירים מארצות העולם. ולשינוי בתפיסה כלפי ישראל באמצעות שימוש במיתוג שמדגיש את מה שיש לישראל להציע, ללא כל הקשר דתי או פוליטי ובהתאם לנתונים מחקריים שנאספים באופן שיטתי וייסודי ע"י העמותה בנושא תפיסות של צעירים כלפי ישראל . בנוסף כפועל יוצא של הפעילות פועלת העמותה גם לחזק את הקשר של יהודי התפוצות לארץ כמו גם תיירים שאינם יהודיים.

העמותה פועל ברמות שונות ומגוונות של פעילות כשבראשה הבאת משפיענים ומובילי דעה -עיתונאים ובלוגרים בתחומים שונים לסיורים בתחומי הסיקור שלהם בישראל. סיורים בנושא חדשנות, אדריכלות, קולינריה, אופנה, ואפילו ספורט. פעילות העמותה במהלך השנים האחרונות, הביאה למיליארד אזכורים חיוביים על ישראל ברשתות החברתיות. בחודשים האחרונים היות וענף התיירות העולמי מושבת, פועלת העמותה בתכניות הנוספות שלה במטרה לספר את הסיפור של ישראל בעולם.

לאחרונה יצרה העמותה סרטון מרגש מאוד שמראה את העשייה וההירתמות בכל העולם סביב הקורונה בהערכה לרופאים ולאנשים שנמצאים בכל העולם בקו הראשון במטרה לעורר השראה ותקווה בתקופה שכל העולם באמת צריך את זה. הסרטון מורכב ממעל ל-70 קליפים שנאספו מהחדשות העולמיות והרשתות החברתיות, כולל מישראל, במסר של תקווה והציפייה למחר לצפות למחר, שיהיה בסדר, שנצא מזה ביחד – מסר מאוד ישראלי. עד כה צפו בסרטון בכל הפלטפורמות יחד מעל 200,000 אנשים מכל העולם ובעיקר ממדינות כמו איטליה, ספרד וברזיל

The Promise

We always try to look at the bright side in everything and right now, the world needs hope more than ever. We'll get through these challenging times together! Here's something we put together just for that – we hope you'll like it, and join us in sharing the promise of tomorrow.Creative concept and video by Natie and Eitan Chitayat – https://natie.com/A special thank you to all of you who helped us source content and permissions, there are too many of you to thank in person, but you know who you are!*Credit list in the first comment.

פורסם על ידי ‏‎Vibe Israel‎‏ ב- יום שישי, 24 באפריל 2020

חגיגת עצמאות עם מיליוני יהודים מרחבי העולם

המציאות הכפוייה על כולנו ברחבי העולם בעקבות נגיף הקורונה המרחיק תאפשר לראשונה בהיסטוריה אולי למיליוני יהודים מכל קצוות תבל ולאוהדי ישראל נוספים לחגוג יחד בשידור Live מושקע במיוחד בפייסבוק של הסוכנות היהודית. בחגיגת העצמאות הישראלית הבינלאומית של הסוכנות היהודית, שתשודר החל מהשעה 18:00 (שעון ישראל) במשך חמש שעות רצופות למיליוני יהודים ברחבי העולם, ותסתיים במסיבה בשיתוף גלגל״צ.

במהלך השעה הראשונה יבשל השף חיים כהן אוכל ישראלי, ובמהלך השעה השנייה עמותת Vibe Israel, תנחה סבב ראיונות עם שלושה ישראלים מרתקים כל אחד בתחומו , ויראיינו את הדמויות הצבעוניות ביותר בישראל.

ג'ואנה לנדאו מנכ"לית Vine Israel

לדברי גואנה לנדאו מנכ"לית עמותת Vibe Israel העמותה למיתוג ישראל בעולם' "התקופה האחרונה שמה בפרופורציות אחרות לגמרי את כל העבודה שלנו שהרבה מאוד ממנה מבוסס על התיירות שעכשיו ועוד קופה ארוכה כנראה תהיה מושבתת, אבל הפעילות שלנו ממשיכה בתחומים האחרים כמו למשל בהכשרת יהדות התפוצות לספר את הסיפור הישראלי בעולם בלי קשר לדת או לפוליטיקה אלא מהצד של האנשים עצמם והמציאות והצדדים הטובים שיש בישראל בכל התחומים שמשותפים לכל בני האדם בעולם.

אנחנו פעילים במגוון ארגונים ביהדות התפוצות ומשתפים פעולה גם עם הסוכנות היהודית שגם הובילה לחלק שניקח בפעילות הכל כך חשובה ליום העצמאות מחר"

"מי שינחו את השעה מטעמנו הן ליפז אלה, מנהלת האקדמיה של Vibe Israel, ובר דמתי, מנהלת סיורים במחלקת Vibe Tours של העמותה והן יחד יראיינו שלושה מרואיינים שייצגו שלושה תחומים שבהם פועלת העמותה בשוטף: תרבות, אופנה, וטכנולוגיה. רוני שוקרון, או בשם הדראג המוכר יותר שלו – נונה שלאנט, שהוא אדם מרתק וצבעוני שיספר את סיפור העצמאות המיוחד שלו, דרך אופנה. ותתראיין גם קבירה רינת שרעבי, שהיא מנכ״לית עמותת Midburn, חגיגת האמנות והחופש הגדולה ביותר בארץ שנחשבת לשלישית בגודלה בעולם. ואחרונה חביבה תתראיין אפרת פניגזון, סמנכ״לית השיווק של מיינדספייס, שהיא אחד מהגופים החשובים שהצליחו להפוך לווירטואליים בזמן שיא של 24 שעות והיא תספר על החידושים האחרונים שישראל הביאה לעולם כדי לנצח את המאבק בנגיף הקורונה."

השעה השלישית תעסוק בזכייה משותפת – 72 שנים בתנועה- ספורט, קהילה והישגים, בשיתוף מרכזים קהילתיים יהודיים של צפון אמריקה (JCCs, JCC Global) ומכביה – איחוד מכבי העולמי. ובשלוש השעות האחרונות 3 מסיבות שונות הראשונה חגיגה מהפדרציות היהודיות בצפון אמריקה, השנייה מופע בלעדי של מתיסיהו! ובשעה האחרונה חגיגת ריקודים סוערת עם גלגל"צ.

"מדהים לראות שינויים בתפיסות של אנשים אחרי המציאות של הקורונה. אם בתוך החברה הישראלית ואם מבחוץ. כך או כך" היא אומרת "הפעילות שלנו ממשיכה בכל הכוח ותוסיף לחזק את כל הצדדים היפים שיש לישראל על כל צדדיה להציע לעולם ובמיוחד בתקופה של אחרי הקורונה נהיה זקוקים להרבה מאוד תיירים ומבקרים חדשים "

אמן! וחג עצמאות ישראלי שמח!

0 0 votes
דירוג הכתבה
תגיות

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ziv
ziv
1 year ago

נראה שמצאתי את המסיבה המובילה בחג הקרוב

Alla Shmaytser
Alla Shmaytser
1 year ago

כתבה מאוד יפה! תודה.

בדוק גם
Close
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close