פעם שלישית -קמפינג!

כשחושבים על תל אביב העיר ללא הפסקה ועל העיר שלא נרדמת, בטח לא חושבים על שהיה באוהל קמפינג בגינה הציבורית.

עבור רובנו, כשמדברים על קמפינג חושבים על הטבע, ויש גם מי שמפליגים על גלי הנוסטלגיה לטיולים ולמחנות הקיץ בתנועה…אבל בטח ובטח לא חושבים על העיר תל אביב!

מספר לי עידן גביש, מנהל אגף קהילה מרכז בעיריית תל

"בדיוק בגלל זה" מספר לי עידן גביש, מנהל אגף קהילה מרכז בעיריית תל אביב-יפו "עלה לי הרעיון מלכתחילה. זה בעצם הפוך על הפוך כי היכולת של העיר הכי גדולה בישראל לאפשר לתושבים שלה ליהנות מחוויית קמפינג על כל המשתמע מכך קרוב לבית מביאה להיכרות של התושבים אחד עם השני ותוציא אותם החוצה"

איך בעצם זה מתבצע?

"הכנו 6 גינות ציבוריות גדולות ברחבי העיר לנושא, גידרנו, הבאנו אוהלים, משטחים, כל מה שקשור לאבטחה ורפואה, ציוד לבישול מקררים, מקרוגל פינות קפה והעירייה מסבסדת את הפעילות כמעט לגמרי והתושבים שישתתפו שילמו רק 30₪ לאוהל. שזה סכום סמלי לגמרי. בכל גינה הוקצה שטח שיאפשר לכ- 100 אוהלים (בגן העצמאות 150) ולא יותר כדי לשמור על איזושהי אווירה של אינטימיות ובאמת לאפשר לתושבים להיפגש להכיר וליהנות מחוויה מיוחדת ושוברת שגרה עם המשפחה"

וזה אכן קורה? " זו הפעם השלישית שאנחנו מקיימים את הקמפינג- זה הקיץ השני והשנה הגדלנו את כמות הגינות כי נוצר ביקוש. כמעט כל המקומות בהרשמה התמלאו שעה וחצי אחרי שנפתחה האפשרות. מעל 2500 איש יקחו חלק הפעם וההיכרות המשותפת התחילה כבר לפני שבוע וחצי כשנפתחו קבוצות וואטסאפ לכל גינה והתושבים התחילו להתארגן על ציוד משותף ורעיונות."

פעילות בוקר בקמפינג בשנה שעברה- צילום גיא יחיאלי

וזה מאמת מגבש ברמה עירונית? "מפתיע אולי אבל כן לגמרי" הוא אומר "הפעם שמנו לב שתושבים מצפון העיר נרשמו לגימות בדרום ולהיפך, יש אווירה מעולה ופעילויות לילדים ולהורים וכמו בכל מקום שבו יש אנשים, יש גם אפשרות להכיר ולשתף פעולה"

 כחלק מהיוזמה יתקיימו בכל גינה מגוון פעילויות חוץ למבוגרים, צעירים וילדים  כמו שירה עם גיטרה,  יוגה בזריחה, טיולי עששיות, משחקי קלפים למבוגרים, הולה הופ, סיורי טבע עירוני, פיתות בטאבון, בפארק דרום יערכו פעילויות סאפ וקיאקים באגם ועוד.

"תושבים התארגנו על ארוחת בוקר יחד" קמפינג תל אביב 2018 צילום גיא יחיאלי

הפעילות תתקיים מחר חמישי 4 ביוני החל מ18:00 ועד יום שישי 5 ביוני בשעה 11:00, בשישה מוקדים שונים: פארק חורשות, פארק מנחם בגין (פארק דרום), גן דובנוב, גן העצמאות, גן ז'ילבר בשכונת ל' וגן הברכות בשכונת המשתלה. ראש העיר יבקר בכל הגינות בעצמו ומי יודע אולי גם יישאר לישון בעצמו באחת מהן.. לדברי גביש "זה האירוע הפותח הראשון שלנו לקיץ וצפוי עוד קיץ עמוס וגדוש בפעילויות ואנחנו מזמינים את כל תושבי העיר לקחת בהן חלק ולהשתתף ומקווים לקיץ שמח ומהנה בעיר"

תגיות

לתמיכה בפעילות האתר

₪6,172 of ₪50,000 raised

–אנא השאירו מספר טלפון באזור "תגובה" על מנת שנוכל לחזור אליכם לתמיכה לא מקוונת–

בחירת שיטת תשלום
פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪5.00

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית. במהלך 2018 כתבה באופן שוטף חדשות טובות במדור באתר Mako. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
WhatsApp chat