השראהחדשות טובותללא קטגוריהספורט

התעודדות גופנית

זה לא כל כך נעים לראות קניון סגור. ובימים אלה כאשר מציאות הקורונה מחייבת את כולנו להישאר בבתים ולהימנע מיציאה לא הכרחית מהבית ומיתרת את הקניונים ומותירה גם אותם בחוסר וודאות לא קטן יש בכל זאת קניון ירושלמי אחד קטן שבוחר להקדיש משאבים ואנרגיה לעידוד והפעלת הקהילה.

בקניון הדר בירושלים הגיעו למסקנה כי אחד הדברים החשובים ביותר ללקוחותיהם המצויים בבית בימים אלה הוא השמירה על הפעילות הגופנית ועל אורח החיים הבריא. ולכן למרות שהקניון סגור ולמעט הגעה לרכישות בסופר ובמספר חנויות חיוניות שפתוחות מכורח הנסיבות הם החליטו לפנות לגורו הכושר הידועה אירה דולפין ולבנות איתה תכנית יומית של פעילות גופנית חינמית ללקוחות שתשודר בפלטפורמות הדיגיטליות של הקניון.

כל יום בשעה 17:00 בשידור חי באינסטגרם, בפייסבוק ובערוץ יוטיוב ייעודי תעלה אירה דולפין לכ 20דקות, עם שיעור ספורט בו ידגמו תרגילים אותם ניתן לבצע בבית, ללא  שימוש במכשירים, ותסיים במתן טיפים ומענה על שאלות הצופים.

במסגרת המיזם יציעו  באון ליין, לקהל הרחב, ללא תשלום,  שיעורי ספורט ואימונים, בליווי טיפים של תזונה נכונה ומתן מענה על שאלות הצופים בנושא ספורט ובריאות- בהנחייתה של אירה. פתוח לכלל הציבור בזירות ובפלטפורמות הדיגיטאליות.

לירון אלקיים מנכ”לית קניון הדר בירושלים

לדברי מנכ”לית הקניון לירון אלקיים, “אנחנו בוחרים לראות בימים אלה את טובת הציבור הירושלמי והישראלי ואנו מתייחסים למיזם זה כשליחות לציבור- פעילות מבורכת שתאפשר לכולם לשמור על שגרת יום בריאה יחד עם שפיות נכונה לנו ולבני משפחתנו. ופנינו לאירה דולפין, המקסימה שנחשבת בישראל לגורו בתחום הכושר,  הספורט והתזונה וסייעה לנשים בתל אביב ובכל הארץ להיכנס לעולמות הכושר תוך שינוי אורח חיים והעצמה נשית מאתגרת. וביקשנו ממנה לייצר עבורנו תכנים שיוכלו להתאים לכל המשפחה לאור המציאות המאתגרת השונה שכולנו נתונים בה”

עבור אירה דולפין עצמה הפנייה שהגיעה מקניון הדר היא סיוע ממקור לא צפוי בימים קשים מאוד כשכל התכניות והפעילויות הקודמות נסגרו בבת אחת. היא מספרת “יום לפני שנאלצנו לבטל את כל הפעילויות מעל 10 אנשים ולשהות בבתים הייתי ארוזה ומוכנה להצטלם לתכנית איה מחליפה ואחרי הודעת ראש הממשלה עודכנתי כמו הרבה אנשים אחרים בטח שהתכניות מבוטלות והתפרקתי. והנה קמתי בבוקר לפנייה מהקניון שביקש ממני לסייע בתכנית יומית ללקוחות שסגורים בבית והתחלתי לבנות תכניות אימונים לכל המשפחה – עכשיו בדיוק סיימתי לצלם סרטון עם הבת שלי שזו חוויה מדהימה ומרגשת שלא חשבתי שתתקיים והמציאות הזו הביאה אותי אליה”

“אנשים משוועים לפעילות גופנית ולפעילות עם כל המשפחה ובזכות הפעילות שייצרו בקניון והתכנית היומית הם גם יכולים לפנות אלי ולשאול שאלות ולקבל תשובות גם בנושא ספורט וכושר וגם בנושאי תזונה ואורח חיים בריא”

אירה מספרת שהיא לא ישנה מאז הפנייה ובכל סרטון שהיא מצלמת היא גם מתעמלת בעצמה- בשונה מאימונים פרונטליים שהיא יכולה רק להדגים …בנוסף, מגיעות אליה עוד פניות נוספות רבות מצד גורמים שונים שמבקשים ממנה לצלם עבורם סרטונים ופעילויות והיא מלאת התרגשות והוקרת תודה ושמחה על כל רעיון ויוזמה שיכולה לסייע לעודד את הציבור הרחב וכמובן לשמור על הבריאות גם בבית.

5 1 vote
דירוג הכתבה

רקפת פרא

מומחית תוכן חיובי וצרכנות חברתית. מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק, הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. הקימה את קטגורית הצרכנות החברתית והראשונה לסקר אותה באופן זה. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי, צרכנות חברתית וחדשות טובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x