Simple As Me

לאחרונה אנו נחשפים יותר ויותר לשיתופים אישיים של אנשים מוכרים בנוגע להתמודדויות אישיות או פיזיולוגיות שלהם. אם זה אסי עזר שפירסם אתמול פוסט על הפסקת השימוש שלו בציפרלקס וההתמודדות שלו עם התקפות חרדה, אם זו מאיה בוסקילה אודות ההפלה שעברה או יובל שרף שהתמודדה בהריון האחרון שלה עם סימפיזיוליזיס ועד למאמן האגדי דיוויד בלאט ששיתף שיש לו טרשת נפוצה (MS).

הילה סידי המייסדת והמנכ"לית של "Simpleasme 222

היכולת לשתף בהתמודדות האישית היא צורך אנושי קדום מספרת לי הילה סידי המייסדת והמנכ"לית של "Simpleasme 222"- פורמט ייחודי ובינלאומי של סיפורי השראה הנותן במה לאנשים להיות מעוררי השראה  ובמה לכל אדם שהבין משהו חדש על החיים או ניצח כנגד כל הסיכויים לשתף את הסיפור שלו. הסיפורים האלה המבוססים על רגעים אותנטיים מהחיים, נמצאת השראה גדולה שעוברת אל הקהל בזמן קבוע מראש של 2:22 דק'.

סיפורי 2:22 Simpleasme מסופרים באירועי לייב ומופצים בפלטפורמת ווידאו בינלאומית הפתוחה לצפייה לכל אדם בכל העולם. בפלטפורמה ניתן לצפות במאות סיפורים. בכל אירוע מלוהקים אנשים עם סיפורים לפי נושא קבוע מראש, בין אם האירוע פתוח לקהל הרחב או מעוצב באופן ייחודי לחברה או ארגון. לינק לאתר

" לכל אחד יש סיפור חיים או אפילו כמה". מספרת סידי "הם מגיעים בכל הגדלים, הצבעים והטעמים ומחזיקים באנרגיה מעוררת השראה נדירה. אנו מאמינים כי סיפורים אישיים יכולים לחבר אנשים רגשית זה לזה" הפלטפורמה שפיתחה סידי מאפשרת לכל אדם בעולם, מגיל 18 ואילך, לשתף את הסיפור שלהם בפורמט וידאו של 2 דקות ו 22 שניות באמצעות סיפורים של עד 2:22 דקות בכל בכל שפה ומכל מקום בעולם שאנשים משתפים באירועי live. האתר מנציח תובנות אישיות, ידע, בעל פה.

סידי מספרת כי היא מאמינה שזו המשימה שלה. "זו האמונה שלי שהסיפור האישי שלי הוא הסיפור של כולם וכי יש לשמוע גם את הסיפורים שלך. אני מרגיש שלכל אחד ואחד מאיתנו מחזיק ידע שראוי לשתף אותו ולחלוק אותו עם אחרים וכך לעורר השראה ולהעצים אחרים באמצעות ניסיון אישי. האתר הזה הוא אם תרצי גוגל של חוויות אישיות והתמודדויות של אנשים"

חוגגים שנתיים עם 1000 סיפורי השראה!

וזה עובד!! ביום שלישי 10.9.19 יציין המיזם יום הולדת שנתיים של אירועים והגעה למספר שיא של 1000 סיפורי השראה! בשנתיים האחרונות מקיים המיזם מפגשים חודשיים בחברות עסקיות ובבתי קפה ברחבי הארץ, בקונספט 222 שבהם עולים לבמה אנשים שונים בעלי רקע משותף או סיפורים מיוחדים ומספרים את הסיפור שלהם על הבמה שגם מצולם באירוע לאתר במשך שתי דקות ועשרים ושתיים שניות. "המפגשים האלה מאוד עוצמתיים לכל מי שלוקח בהם חלק אם כמציג ואם כצופה בקהל. הזמן 2.22 מבוסס על מחקר גדול שבדק יכולות קשב ומיקוד שדרושים לסיפור. באופן הזה יש גם שוויון בין כל המספרים אין יותר או פחות אין תחרות או שיפוט, כל אחד מספר את הסיפור שלו בדיוק איך שהוא בוחר כשהמטרה של המספר היא לעורר השראה והזדהות עם הצופים וזה גם משרת את מספר הסיפור עצמו בבחירת המילים והנקודות בסיפור."

איך נבחרים האנשים שמשתתפים באירועים?" לכל אירוע יש קונספט. באירוע הקרוב הנושא הוא "סיפור הצלחה של אנשים", ייקחו בו חלק מייקל לואיס, שירלי גליק, רייצל וייצמן, יניב ארביב , שרון רבי ועוד סה"כ 22 אנשים במשך כשעה ורבע. בכל אירוע יש נושא שונה אנשים שונים וכמובן סיפורים שונים. אני מפרסמת את הנושאים הבאים בפייסבוק ואנשים פונים אלי לקחת בהם חלק" היא מספרת
"הנושאים נבחרים על מנת לעורר השראה ולספק כלים מחוויות בחיים האמיתיים לכולנו ולדורות הבאים."

תגיות

רקפת פרא

מייעצת ומסייעת לחברות וארגונים בתחום השיווק,הדיגיטל והתוכן. עוסקת בכתיבת חדשות טובות משנת 2018 דרך כתיבה במדור החדשות הטובות באתר Mako ועריכת האתר מאז ינואר 2019 וניהולו השוטף בהתנדבות. רואה בסיקור חדשות טובות שליחות ופועלת לייצר חדשות כאלו בעצמה. מרצה באוניברסיטאות וארגונים בתחום התוכן החיובי והחדשות הטובות וכמו כן מחברת בין גופים וחברות לטובת פעילות חברתית וצרכנות חיובית.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of

כתבות קשורות

בדוק גם

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker
WhatsApp chat