השראהחדשות טובותיוזמות חיוביותכלכלהמהקהילהמודעות עצמיתעסקיםצרכנות חברתיתרעיונות טוביםשיתופים

הקבלה שכל כולה נתינה

מתי בפעם האחרונה קיבלתם משהו נוסף אחרי שרכשתם משהו - לא מוצר נוסף אלא מסר מעצים או טיפ לחיים? ואם היינו מספרים לכם שבקבלה המצורפת מסתתרים אוצרות כאלה?

קבלה סטנדרטית

לפני כשבוע נחת אצלי בוואטסאפ צילום של קבלה עסקית יוצאת דופן. מתחת לפרטי התשלום, במחצית התחתונה של הדף, כתוב כך: “ואם קיבלת את הקבלה הזאת, עמדי ואמרי מול המראה והעצימי את עצמך”. מתחת למשפט המאוד לא שגרתי הזה, מופיעים שפע של מסרים חיוביים והנחיות איך להכניס שפע ושמחה ואופטימיות לחיים ואיך לשמור עליהם לאורך זמן.

מסרים מעצימים בקבלה של סבטלנה פוזיילוב הקוסמטיקאית מלוד

הפנים שמאחורי הקבלה

מי שעומדת מאחורי הקבלה המיוחדת הזו היא סבטלנה פוזיילוב
(47), קוסמטיקאית מוסמכת פרא-רפואית מלוד, העוסקת לא רק בטיפולי פנים וטיפוח הגוף, אלא גם בהעצמה אישית ללקוחות שלה. שלא במפתיע, המסר בכותרת שבדף העסקי שלה בפייסבוק הוא: “העירי את עורך ואת האור שבתוכך!

סבטלנה פוזיילוב. “את כל הידע שיש לי החלטתי לשים בקבלה של העסק”

“את כל הידע שיש לי החלטתי לשים בקבלה של העסק”, היא מספרת בלשון הציורית ומלאת הצחוק והשמחה שלה, “ואני רוצה לתת אותה ביד לכל לקוחה. אני מדגישה בפניה שתקרא את מה שכתוב. ‘אין מצב שאת לא קוראת!'”. זו גם הסיבה, שהיא נמנעת בינתיים מלעבור לקבלה דיגיטלית.
לדבריה, היא עברה בחייה המון שינויים ותהפוכות, כולל גירושין לא פשוטים עם 4 ילדים, בני 13 עד 20 כיום. “הגעתי ממקום מאוד נמוך והצלחתי לצאת משם”, היא אומרת בגאווה. “יום אחד ראיתי בבית הספר של הילדה משפטים יפים על הקיר. החלטתי להכניס אותם לקבלה”.
לפני חמש שנים התחילה להפיק את הקבלות הייחודיות שלה. “שיגעתי את הדפוס. הם לא הבינו מה אני רוצה בהתחלה”. עם הזמן נחשפה להמון סדנאות והרצאות והחליטה לשלב בפנקסים החדשים שהדפיסה את המידע הרב שספגה שם. “רציתי להעצים ולחזק נשים אחרות עם כל מה שקיבלתי”.

והיא קיבלה המון. הטקסטים שלה עוסקים בשפע, בהשגת מטרות, במתן ערך, באהבה עצמית, בסליחה, באנרגיה חיובית, בשמחה, בגמישות, בלמידה, בהרחבת התודעה, במזון בריא ובטיפוח הגוף, ועוד. המילה שחוזרת הכי הרבה פעמים היא “תודה”, והמסר של ההודיה עובר כאן כחוט השני.
לפני כשבועיים, החליטה לשתף את הקבלה שלה בפייסבוק. השיתוף התקבל בהתלהבות והמסר תפס תאוצה. היא מאוד מתרגשת מהחשיפה (“כל תאי השומן שלי מצטמקים עכשיו”), ועם זאת, מגלה שהחלום שלה הוא להופיע בטלוויזיה ולהעביר את המסרים האלה לכמה שיותר אנשים.

אין ספק, שסבטלנה מעוררת המון השראה, ובהמשך לכך החלטנו לעשות מעשה: אנחנו מזמינים בעלי עסקים נוספים ללכת בדרכה ולשלב מסרים חיוביים בפנקסי החשבוניות והקבלות, בנייר המכתבים ובכרטיסי הביקור שלהם. נשמח לפרסם כאן בעלי עסקים, שירימו את הכפפה וישלחו אלינו צילום של דברי הדפוס שלהם עם המסרים החיוביים.

0 0 votes
דירוג הכתבה

רן זיו

כותב ועורך תוכן כבר יותר מ-30 שנה. מלווה אנשים בתהליכי שינוי, מעורר בהם אומץ וקלילות ומוביל אותם לחיים של תשוקה ושמחה, בשילוב תנועה וריקוד חופשי. רקדן וחבקן אופטימי, שאוהב לחייך אל החיים.
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x