תזונהתזונה חיובית

טיפים לאכילה בריאה כשעובדים מהבית

העובדה שהמטבח נמצא בהישג יד מקלה עלינו וגורמת לנו לנשנש כל היום או לאכול רגשית

מכיוון שכולנו מבלים זמן רב בבית, ועובדים מהבית –  הרבה אנשים פנו אליי כדי לקבל טיפים למאבק בתשוקה לסוכר, עלייה במשקל וכיצד למנוע הרגלי אכילה לא בריאים. אז חשבתי שהגיע הזמן שאכתוב פוסט כדי לחלוק אתכם כמה טיפים  לתזונה בריאה.

העובדה שהמטבח נמצא בהישג יד מקלה עלינו וגורמת לנו  לנשנש כל היום או  לאכול רגשית . בשנה האחרונה העבודה שלי היא בעיקר מהבית ומידי פעם קפיצות לבתי קפה  ( כשפתוח ), כך שיש לי כמה טיפים נהדרים כדי להישאר בריאים בזמן העבודה מהבית.

בעוד שחלק מהאסטרטגיות הללו הן בשכל הישר, אחרות כמו לא לאכול כל כמה שעות עשויות להיות חדשות עבורך. חשוב להכיר בכך שכולם שונים, לכן כדאי לבדוק מה שהכי מתאים לך ולגופך!

1. אתה קובע בבית את החוקים

אכלו כשאתם ממש רעבים! רק בגלל שהשעה 12 בצהריים והזמן שבדרך כלל היית עושה הפסקת צהריים בעבודה לא אומר שאתה צריך לאכול באותו זמן – אתה בבית, אתה קובע את הכללים! תאכל כשאתה ממש רעב. המפתח כאן הוא להקשיב לגופך. יש לך את התחושה המכרסמת הזו בבטן? האם הבטן שלך נוחלת? אם התשובה לשאלה זו חיובית –  זהו זמן מצוין לאכול.

אם לא, שתו כוס מים גדולה כי אתם פשוט צמאים וזה בסדר לעכב ארוחה.

2. שתו מים או תה צמחים לאורך כל היום

רוב האנשים לא שותים מספיק מים ובסופו של דבר אוכלים כשהם באמת צמאים. אני אף פעם לא מודדת את כמות המים שלי. אני פשוט שותה כשאני צמאה- לפי הרמב”ם ישנם יתרונות פיזיים ופיזיולוגיים רבים לשתיית מים. אלה כוללים עור בריא, הפחתת  מיגרנות וכאבי ראש , עיכול נהדר ועוד. זכרו תה צמחים שלא מכיל קפאין נחשבים כחלק מצריכת המים שלכם

3. אכלו אוכל טרי ואיכותי איכלו אוכל כמה שיותר קרוב לטבע – לא מעובד, פירות, ירקות, קטניות , הכוונה היא שתמנע ממזונות ארוזים המכילים תוספי מזון רבים וכימיקלים דמויי מזון.

0 0 votes
דירוג הכתבה

adi kalderon

מאמנת לחיים בריאים ברוח ובנפש , משלבת שיטות של עין הבדולח ותיקון המידות ע"פ הרמב"ם , תזונה ובריאות טבעית ע"פ הרמב"ם , תטא הילינג - שינוי דפוסי אמונות מעכבות בתת מודע , ניו-המנולוגיה וחכמת הקבלה והיהדות
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x